| Оновлено 26 березня 2024, 15:04
990
0

Без Семенюка Проект переміг Заксу і знову піднявся на 2 місце Плюс Ліги

А львівський «Барком-Кажани» зберігає шанси пробитися до чвертьфіналу чемпіонату Польщі

990
0
plusliga.pl

В матчі 27-го туру польської Плюс Ліги варшавський клуб «Проєкт» напередодні приймав триразового переможця Ліги чемпіонів «Заксу» із міста Кендзежин-Козле. На жаль для українських шанувальників волейболу, які уважно стежать за цим турніром, у складі господарів майданчика через травму не зміг взяти участь в матчі гравець національної збірної України центральний блокуючий Юрій Семенюк.

За його відсутності «Проєкт» здобув вольову перемогу з рахунком 3:2, при цьому програючи по ході зустрічі 0:2. А лідером атак варшав'ян став Артур Шалпук, який у сезоні 2021-2022 років виступав в чемпіонаті України за клуб «Епіцентр-Подоляни» із Городка Хмельницької області. Він набрав найбільшу кількість очок у команді 22.

Чемпіонат Польщі з волейболу. Чоловіки. Плюс Ліга
27-й тур. Варшава
«Проєкт» (Варшава) – «Закса» (Кендзежин-Козле)

3:2 (21:25, 16:25, 25:23, 25:20, 18:16)

Після цього успіху «Проєкт» знову піднявся на 2 місце в турнірній таблиці Плюс Ліги, маючи 64 очки. А ось «Закса» поки що на 9 місці і ризикує не потрапити до вісімки найсильніших команд, які за підсумками групового етапу утворюють чвертьфінальні пари.

Також нагадаємо, що у 27-му турі львівський «Барком-Кажани» завдав поразки володарю Кубку ЄКВ нинішнього сезону «Ресовії» (Жешув) з рахунком 3:1 і, набравши 36 очок, посідає 11 місце, відстаючи від «Закси» всього на три очки. Тож теоретично підопічні Угіса Крастіньша ще можуть поборотися за місце у чвертьфіналі. Попереду у львів'ян, як і у решти 15 учасників Плюс Ліги, залишилося три матчі.

Ось календар найближчих поєдинків українського клубу:

28 березня «ГКС Катовіце» (Катовіце) – «Барком-Кажани»
4 квітня «Барком-Кажани» - «Чарні Радом» (Радом)
7 квітня «Скра» (Бєлхатув) – «Барком-Кажани»

(10)

Зіграно всі матчі чемпіонату України в чоловічій Суперлізі
Волейбол | 22 квітня 2024, 20:57 0

Золоті медалі виграв «Прометей», а на «МХП Ладижин-ШВСМ-Колос» чекає пониження у класі