Барком-Кажани переміг нещодавнього володаря Кубка ЄКВ

У матчі Плюс Ліги львів'яни завдали поразки «Ресовії» з рахунком 3:1

4465
0
CEV

У п'ятницю волейболісти львівського «Баркома-Кажани» в польському місті Велюнь провели матч 27-го туру чемпіонату Польщі з волейболу серед чоловіків Плюс Ліги. Їхнім суперником був відомий клуб «Ресовія» (Жешув), який три дні тому у фінальній серії став переможцем європейського Кубку ЄКВ. До речі, в матчі першого кола в гостях українська команда поступилася полякам із рахунком 1:3.

Стартова партія пройшла за невеликої переваги «Ресовії». Нашій команді весь час доводилося наздоганяти гостей, котрі відривалися на три-чотири очки. Ближче до кінця українцям вдалося скоротити відставання до мінімуму 18:19, але далі польські гравці вдало зіграли в кількох розіграшах і довели партію до перемоги 19:25.

А ось другий сет вже проходив під диктування львів'ян. Вони відразу пішли далеко вперед 8:2, 15:10. І хоча невдовзі рахунок став рівним 17:17, «Барком-Кажани» знову різко збільшив свій відрив 20:17 та 25:19. У ці хвилини вдало зіграла вся команда, але особливо хотілося б виділити Василя Тупчія та Мойзе Гуйє.

І у третій партії українці грали краще за своїх опонентів. Рівновага на майданчику тут була лише до рахунку 11:11, після чого наші волейболісти почали йти вперед – 15:11, 17:13, 20:15. Вже не було особливих сумнівів в їхньому успіху і номінальні господарі впевнено довели справу до логічного завершення 25:18.

Переміг «Барком-Кажани» й у четвертій партії. В цьому сеті боротьба вийшла найзавзятішою і коли на табло були цифри 21:21, важко було припустити в який бік схиляться шальки терезів. І все ж таки львівські волейболісти виявилися сильнішими. Вони взяли три очки поспіль, чим зумовили підсумковий результат 25:22.

Найкращим гравцем матчу було названо аргентинського легіонера «Баркома-Кажани» догравальника Лучано Палонськи.

Склад українського клубу в цьому матчі був таким: Мойзе Гуйє (набрав 12 очок), Денніс Петровс (2), Лучано Палонськи (15), Владислав Щуров (6), Василь Тупчій (23), Ілля Ковальов (12), Ярослав Пампушко (ліберо) – стартовий. На заміну виходили: Віталій Кучер (0), Крістерс Дардзанс (0).

Чемпіонат Польщі з волейболу. Плюс Ліга
27 тур. 22 березня. Велюнь (Польща)
«Барком-Кажани» (Львів, Україна) – «Ресовія» (Жешув, Польща)

3:1 (19:25, 25:20, 25:18, 25:22)

Це вже третя перемога поспіль «Баркома-Кажани» і загалом тринадцята у чемпіонаті Польщі. У львів'ян наразі стало 36 очок та 11 місце у турнірній таблиці. В наступному турі 28 березня українці у гостях зіграють із командою «ГКС» (Катовіце).