| Оновлено 26 березня 2024, 17:00
18649
21

Україна U-19 – Швейцарія U-19. Дивитися онлайн. LIVE трансляція

Дивіться 26 березня о 15:00 матч 3-го туру еліт-раунду відбору до Євро-2024 U-19

18649
21
УАФ

26 березня о 15:00 у Скоп'є у вирішальному матчі 3-го туру еліт-раунду відбору до Євро-2024 U-19 грають збірні України U-19 та Швейцарії U-19.

Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

У першому турі українська команда обіграла Північну Македонію (2:0), а Швейцарія вирвала перемогу в Латвії (1:0). У другому турі синьо-жовті розгромили Латвію (3:0), а Швейцарія впоралася з македонцями (2:0).

На вершині турнірної таблиці – двовладдя – Україна та Швейцарія набрали по 6 очок. У фінальну стадію ЧЄ-2024 вийде переможець матчу. Синьо-жовтих влаштує навіть нічия, оскільки команда Дмитра Михайленка має різницю м'ячів краща, ніж у суперника.

Господар міні-турніру – Північна Македонія. Поєдинки квартету проходять у Скоп'є на стадіонах Makedonija Gjorce Petrov та FFM Training Centre.

Новим тренером збірної України U-19 нещодавно було призначено Дмитра Михайленка. В обох іграх на заміну виходив Крістіан Шевченко, син Андрія Шевченка.