Україна U-19 обіграла Латвію U-19. Попереду – матч зі Швейцарією за путівку

Дубль у грі кваліфікації Євро-2024 U-19 оформив Матвій Пономаренко

13411
15
УАФ

23 березня у матчі 2-го туру кваліфікації Євро-2024 U-19 у македонському Скоп'є збірна України U-19 обіграла команду Латвії U-19 (3:0).

Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

Український форвард Матвій Пономаренко оформив дубль. Він відкрив рахунок на 34-й хвилині влучним ударом здалеку, а на 60-й хвилині забив другий гол, реалізувавши пенальті. Крапку в матчі поставив Тимур Тутєров на 89-й хвилині (3:0).

Крістіан Шевченко, син Андрія Шевченка, вийшов на заміну на 90-й хвилині матчу.

Раніше у першому турі українська команда обіграла Північну Македонію (2:0), а Швейцарія вирвала перемогу в Латвії (1:0).

Швейцарія у другому турі впоралася з македонцями (2:0), і тепер на вершині турнірної таблиці – двовладдя (по 6 очок). У фінальну стадію ЧЄ-2024 вийде лише переможець квартету.

У вирішальному матчі за путівку до фінального раунду 26 березня о 15:00 у Скоп'є зіграють збірні України та Швейцарії. Синьо-жовтих влаштує нічия, оскільки команда Дмитра Михайленка має різницю м'ячів кращу, ніж у суперника.