| Оновлено 22 березня 2024, 14:28
19757
7

Зіграє замість Матвієнка з Ісландією? За Україну дебютував захисник

Максим Таловєров вийшов на 92-й хвилині у матчі проти Боснії замість Артема Довбика

19757
7
УАФ. Георгій Судаков та Максим Таловєров

21 березня відбувся півфінальний матч плей-оф Євро-2024 між збірними Боснії і Герцеговини та України. Гра завершилася з рахунком 2:1 на користь «синьо-жовтих».

23-річний український захисник Максим Таловєров, який на клубному рівні захищає кольори ЛАСКа, розпочав поєдинок на лаві запасних і вийшов на поле на 92-й хвилині замість Артема Довбика.

Для Таловєрова це була дебютна поява у футболці головної футбольної команди України. До цього він мав досвід виступів тільки за збірну U-21. У 21 матчі він відзначився однією гольовою передачею.

У поєдинку проти БіГ дебютувало ще двоє українців: Володимир Бражко (вийшов у старті та відіграв 81 хвилин) та Олексій Гуцуляк (вийшов на 76-й).

До речі, деякі українські вболівальники хотіли б побачити Таловєрова у старті збірної України на вирішальний матч відбору до Євро-2024 проти Ісландії замість Миколи Матвієнка. Матвієнко у матчі з Боснією відзначився автоголом.

Відеоогляд матчу Боснія та Герцеговина – Україна – 1:2

(112)

Прощавайте, єврокубки? Схоже, Дніпро-1 відмовляється від колишніх амбіцій
Футбол | 27 квітня 2024, 10:28 25

Рік тому команда рвалася в ЛЧ, а зараз може залишитися без континентальних турнірів