У кого 8.7? Стали відомі оцінки матчу Боснія і Герцеговина – Україна

8170
3
Getty Images/Global Images Ukraine. Роман Яремчук

21 березня пройшов півфінальний матч плей-оф відбору чемпіонату Європи 2024.

На стадіоні «Біліно Поле» у місті Зениця зустрілися збірні Боснії і Герцеговини та України. Українська команда вирвала вольову перемогу з рахунком 2:1.

Статичний портал SofaScore оцінив футболістів, які взяли участь у цьому матчі. Найвищу оцінку отримав нападник збірної України Роман Яремчук, який вийшов на поле на 81-й хвилині. Спочатку Яремчук зрівняв рахунок, а потім віддав передачу на Артема Довбика, який вирвав перемогу для українців. За свою гру Роман отримав оцінку 8.7 балів.

Автор переможного голу Артем Довбик отримав оцінку 7.1 бала. Відзначили також й виступ півзахисника Георгія Судакова – 7.4.

У Боснії і Герцеговини найвищу оцінку за матч отримав Ермедин Демирович – 7.4.