Україна U-21 – Марокко U-23 – 1:0. Текстова трансляція матчу

Україна U-21 – Марокко U-23 – 1:0

Голи: Очеретько, 19

Україна U-21: Нещерет (Кінарейкін, 46) - Крупський (Роман, 46), Слюбик (Павлюк, 46), Батагов (Салюк, 46), Смоляков - Очеретько (Варфоломеєв, 46), Крушинський (Пастух, 46), Рубчинський (Яцик, 46) - Брагару (Квасниця, 46), Горбач (Краснопір, 46), Хлань (Волошин, 46)

Запас: Ісенко

Марокко U-23: (старт) Хасбі - Беграуї, ель-Квахді, ель-Вафі, Муффек, Амрауї, Еззальзулі, ель-Таїбі, ель-Уаззані, Кехта, Салах

Запас: Бухуарі, Букамір, Дріех, Ханімі, Ігамане, Маго, Манаут, Махуб, Нассох, Таха, ель-Джебарі, Мубарік

Стадіон: «Мардан» (Анталья, Треччина)

22 березня о 21:59 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

КІНЕЦЬ МАТЧУ!

22 березня о 21:58 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
90’ +2

Кілька хвилин додав арбітр, команди відверто дограють.

22 березня о 21:56 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
89’

Пропустили гол, але арбітр зафіксував офсайд.

22 березня о 21:52 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
87’

Момент!

Захисники втратили і Беграуї ледь не зрівняв рахунок з кількох метрів.

22 березня о 21:51 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
86’

Футболісти не надто активно борються на фланзі.

22 березня о 21:47 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
83’

Роман в підкаті зупинив Амрауї на лівому фланзі.

22 березня о 21:45 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
80’

Квасниця був справа в штрафному, але послизнувся і втратив м'яч.

22 березня о 21:43 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
78’

Небезпечно!

Кінарейкін з другої спроби зафіксував м'яч після дальнього удару ель-Квахді.

22 березня о 21:41 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
76’

Небезпечно!

Воротар Марокко відбиває удар Краснопіра з розвороту!

22 березня о 21:38 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
74’

Українці контролюють м'яч в центрі поля.

22 березня о 21:36 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
71’

Момент!!!!

Квасниця справа вибіг на ворота, викоти назад під удар Пастуху, але той безхитрісно пробив у воротаря.

22 березня о 21:35 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
68’

Марокканці не зуміли нічого витиснути з кутового.

22 березня о 21:29 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
63’

Момент!

Квасниця зі штрафного з лінії воріт пробив під ближню штангу, воротар витягнув, а Волошин добив вкрай невдало.

22 березня о 21:26 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
60’

Краснопір заробив на собі фол в центрі поля.

57’

Українці атакують, ударів нема, але здається, що гол назріває.

22 березня о 21:22 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
54’

Дальній удар Волошина після комбінації летить мимо.

51’

Українці часто б'ють здалеку.

22 березня о 21:15 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
48’

Волошин в штрафному не зумів віддати під удар партнеру.

22 березня о 21:14 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
46’

Небезпечно!

М'яч від Краснопіра ледь не зрикошетив у ворота.

22 березня о 21:12 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
46’

Заміни були в України

Кінарейкін, Яцик, Варфоломієв, Пастух, Павлюк, Салюк, Квасниця, Краснопір, Волошин, Роман поміняли НещеретаОчеретька,Рубчинського, Крушинського, Батагова, Слюбика, Брагару, Горбача, Хланя, Крупського.

22 березня о 21:11 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАВСЯ!

22 березня о 20:51 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАКІНЧИВСЯ!

22 березня о 20:50 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
43’

Марокканці атакують, наші земляки впевнено захищаються.

22 березня о 20:47 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
41’

Вже кілька хвилин нема загострень на полі.

22 березня о 20:45 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
38’

Дальній удар Брагару летить мимо.

22 березня о 20:41 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
35’

Момент!

Центральні півзахисники проспали, ель-Вахді пробивав з пів кола, але Нещерет зумів врятувати!

22 березня о 20:39 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
33’

Хлань сам перехопив, наблизився і пробив, але вийшло в захисника.

32’

Ні Брагару, ні Крупський не встигли на переведення.

22 березня о 20:36 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
29’

Атака в один дотик лівим флангом не пройшла.

22 березня о 20:33 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
26’

Момент!

Горбач з правого флангу навісив на позицію центрфорварда, де Брагару не зумів нормально пробити головою!

22 березня о 20:32 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
25’

Момент!

Захист українців провалився, ель-Уаззані вискочив на Нещерета і пробив над лівою дев'яткою!

22 березня о 20:31 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
24’

Момент!

Ігор Горбач знайшов момент для удару і пробив в дотик 12 метрів обвідним ударом трохи мимо правої дев'ятки!

22 березня о 20:28 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
21’

Крушинський вирішив пробити здалеку, але м'яч зірвався з ноги і полетів ближче до кутового прапорця.

22 березня о 20:25 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
19’

ГГГГОООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ!!!!!!!!!!!!!!!

Очеретько отримав м'яч перед штрафним суперників і трохи зліва сильним ударом метрів з 18 поклав у нижній правий кут!

17’

Тим часом масштабний теракт на росії відбувається прямо зараз, терористи захопили торговий центр і розстрілюють присутніх.

22 березня о 20:23 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
16’

Українці грають закиданнями на Горбача, але не доходять закидання.

22 березня о 20:21 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
14’

Марокканці забили, але після свистка арбітра.

22 березня о 20:18 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
12’

Еззальзулі накрутив, здавалося, Слюбика, і прострілював, але оборонець зумів заблокувати.

22 березня о 20:14 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
8’

Рубчинський відкрився на фланзі, віддавав назад на Хланя, але той не зупинив м'яч у вигідній позиції.

22 березня о 20:12 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
6’

Крупський міг біти правим флангом, але зупинився і віддав назад.

22 березня о 20:10 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
3’

Смоляков в атаці сфолив в центрі поля

22 березня о 20:06 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

МАТЧ РОЗПОЧАВСЯ!

22 березня о 20:04 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

22 березня о 19:32 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

В п'ятницю, 22 березня, відбудеться товариський поєдинок, в якому зіграють молодіжна збірна України та олімпійська збірна Марокко. Гра пройде в Антальї (Туреччина) на полі стадіону «Мардан», початок – о 20:00 за Києвом.

• Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

Молодіжна збірна України 26 березня проведе матч відбору на чемпіонат Європи, суперником стане збірна Азербайджану. Нагадаємо, що «синьо-жовті» впевнено очолюють свою групу, маючи стовідсотковий результат в п'яти матчах. А перед цим українці поміряються силами з олімпійською збірною Марокко. Африканцям гра вигідна в тому плані, що на Олімпіаді вони гратимуть проти олімпійської збірної України, тому вони матимуть змогу отримати загальне уявлення про український футбол.

Sport.ua проведе текстову трансляцію поєдинку Україна U-21 – Марокко U-23.