Чорноморець виграв спаринг у одеського клубу Другої ліги

Команда УПЛ здобула перемогу над Реалом Фарма з рахунком 4:1

1174
2
ФК Чорноморець. Роман Григорчук

Одеський Чорноморець 18 березня на клубній базі у Совіньоні провів контрольний матч з Реалом Фарма, командою Другої ліги.

Цього року ці суперники зустрілися у спарингу вже вп'яте. Команда Романа Григорчука перемагала над фармацевтами з рахунком 4:1.

На 10-й хвилині рахунок відкрив аргентинський новачок моряків Фабрісіо Альваренга. На 34-й хвилині підопічні Андрія Пархоменка зрівняли рахунок зусиллями Артема Мовчанюка. Потім дубль оформив Альваренга, забивши гол у роздягальню на 44-й хвилині (2:1).

У другому таймі моряки забили ще два м'ячі. На 66-й хвилині відзначився форвард Данило Голуб, а на 70-й хвилині поставив крапку португальський легіонер Жозе Гомеш.

Далі 23 березня Чорноморець на базі у Совіньоні проведе контрольний поєдинок з аматорською командою «Титан» Одеса.