Остання гонка сезону. Йоханнес Бьо поставив крапку в Кубку світу з біатлону

У мас-старті в канадському Кенморі перевага норвежця запитань не викликала

15860
2
Getty Images/Global Images Ukraine. Йоханнес Бьо

В канадському Кенморі завершився останній 9-й етап Кубка світу 2023/24 з біатлону.

У заключній гонці сезону, мас-старті серед чоловіків, перемогу здобув норвежець Йоханнес Бьо. У топ-3 гонки також увійшли Йоганнес Дале-Шевдаль (Норвегія) та Емільєн Жаклен (Франція).

Йоханнес Бьо достроково виграв загальний залік Кубка світу, вп'яте за 6 останніх років, і став головним тріумфатором сезону 2023/24. До п'ятірки найкращих загального заліку увійшли лише норвежці: Йоханнес Бьо, Тар'є Бьо, Йоханнес Дале-Шевдаль, Стурла Легрейд, Ветле Шостад Крістіансен.

Українські біатлоністи до мас-старту відібратися не зуміли. У загальному заліку найкращим серед українців став Дмитро Підручний (38-ме місце).

Кубок світу з біатлону

9-й етап, Кенмор (Канада)

Мас-старт. Чоловіки, 17 березня

• 1. Йоханнес Бьо (Норвегія) – 36:03,4 (0+0+0+1)
  • 2. Йоханнес Дале-Шевдаль (Норвегія) +44,5 (2+0+0+0)
  • 3. Емільєн Жаклен (Франція) +1:07,2 (1+1+1+0)

Підсумковий залік Кубка світу

(28)

Прощавайте, єврокубки? Схоже, Дніпро-1 відмовляється від колишніх амбіцій
Футбол | 27 квітня 2024, 10:28 11

Рік тому команда рвалася в ЛЧ, а зараз може залишитися без континентальних турнірів