0

Гравець Полісся: «Спрацювали добре, пропустили лише 1 м'яч, а не 5»

Яссін Фортюн прокоментував поразку від «Оболоні»

ФК Полісся. Яссін Фортюн

Французький вінгер житомирського «Полісся» Яссін Фортюн прокоментував поразку від київської «Оболоні» (0:1) у матчі 21-го туру УПЛ:

«Хочу сказати, що це був дійсно складний матч. Ще на початку ми отримали червону картку, було складно і зрозуміло, що ми повинні були багато працювати в меншості. Але ми спрацювали добре, бо можна було пропустити і 5 м’ячів, але ми пропустили лише один. Місцями ми навіть домінували. Зрозуміло, що для першого матчу з новим тренером було складно. Але враховуючи, що ми будемо мати перерву збірних, ми матимемо час, щоб добре попрацювати.

Звичайно, три поразки поспіль – це дуже складно і після такого трохи втрачаєш голову. В останніх матчах були голи на останніх хвилинах, зараз вилучення на стартових хвилинах. Якраз зараз час, щоб перепочити, побачитись із рідними, але, звісно, ми повернемось, продовжимо працювати з новою мотивацією, з новими ідеями, адже ми продемонстрували, що ставлення у нас дуже хороше, гра дуже добра і ми повернемось сильнішими».