Попередження: Червак, 90, Мозіль, 90+1 – Підгурський, 29

«Металіст 1925»: Проценко (Мозіль, 52) – Фарина, Червак, Імереков, Капінус (Жичиков, 81) – Юрченко – Габелок, Арі (Русин, 58) – Гармаш – Бичек (Борячук, 58), Юсов (Фрімпонг, 81).

Запасні: Сидоренко, Безуглий, Обінайя, Вачіберадзе, Дмитренко.

«Рух»: Ледвій – Роман, Дідик, Слюбик, Сич – Таллес (Лях, 51), Підгурський (Холод, 60), Пастух – Плюман (Руніч, 60), Карабін (Теслюк, 90+4), Квасниця (Федор, 90+3).

Запасні: Герета, Кітела, Столярчук, Непейпієв.

16 березня о 14:59 Олександр Снітко Олександр  Снітко

МАТЧ ЗАВЕРШЕНО!

16 березня о 14:57 Олександр Снітко Олександр  Снітко
90’ +6

Жичиков змістився з правого флангу, відіграв на Гармаша, той загострював до штрафного, але Борячука не знайшов.

16 березня о 14:54 Олександр Снітко Олександр  Снітко
90’ +4

Теслюк гратиме замість Карабіна.

90’ +3

Квасницю замінили на Федора.

16 березня о 14:51 Олександр Снітко Олександр  Снітко
90’ +1

Мозіль покричав на головного арбітра.

16 березня о 14:50 Олександр Снітко Олександр  Снітко
90’

Червак у підкаті зіграв на лівому фланзі оборони проти Руніча.

16 березня о 14:48 Олександр Снітко Олександр  Снітко
88’

ПЕНАЛЬТІ СКАСОВАНО! Та й правильно.

16 березня о 14:47 Олександр Снітко Олександр  Снітко
87’

Так там у спину влучив м'яч, хіба ні?

86’

ПЕНАЛЬТІ! Слюбику в руку поцілив удар із правого флангу штрафного від Борячука.

16 березня о 14:44 Олександр Снітко Олександр  Снітко
84’

ГГГГГГГГООООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛ! Імереков другим дотиком на дальній завершив простріл Жичикова з розіграшу кутового з правого флангу.

16 березня о 14:41 Олександр Снітко Олександр  Снітко
81’

Фрімпонг гратиме замість Юсова.

81’

Капінуса замінили на Жичикова.

16 березня о 14:40 Олександр Снітко Олександр  Снітко
80’

Серія кутових для Руху на лівому фланзі завершилась заблокованим дальнім ударом від Сича із зони перед штрафним.

16 березня о 14:37 Олександр Снітко Олександр  Снітко
77’

ГОЛ СКАСОВАНО! Офсайд був у Гармаша, який намагався добити першим.

16 березня о 14:35 Олександр Снітко Олександр  Снітко
75’

Щось досі шукають на VAR.

16 березня о 14:33 Олександр Снітко Олександр  Снітко
72’

ГГГГГГГГГОООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛ! Подача з розіграшу кутового з правого флангу від Габелка на дальню стійку завершилась панікою із спробами пробити, що зрештою завершилось добиванням Русина.

16 березня о 14:31 Олександр Снітко Олександр  Снітко
70’

Тримає м'яч у центрі поля 1925.

16 березня о 14:28 Олександр Снітко Олександр  Снітко
67’

Борячук закинув до правого флангу штрафного на Русина, той пробив зльоту до рук воротаря не дуже сильно, але при цьому зачепив потім ногу Слюбика шипами.

16 березня о 14:26 Олександр Снітко Олександр  Снітко
65’

МОМЕНТ! Борячук завершив ривок у центральній зоні дальнім ударом під праву стійку, але Ледвій парирував на кутовий.

16 березня о 14:23 Олександр Снітко Олександр  Снітко
63’

1925 намагається скористатись перевагою за кількістю гравців на полі.

16 березня о 14:20 Олександр Снітко Олександр  Снітко
61’

Плюман попереджений за емоції після заміни.

60’

Плюмана поміняли на Руніча.

16 березня о 14:19 Олександр Снітко Олександр  Снітко
60’

Підгурського замінили на Холода.

16 березня о 14:18 Олександр Снітко Олександр  Снітко
58’

Борячук вийшов замість Бичека.

58’

Арі замінили на Русина.

16 березня о 14:17 Олександр Снітко Олександр  Снітко
57’

Ще по заміні готують обидві команди, а тим часом травма в Арі.

16 березня о 14:15 Олександр Снітко Олександр  Снітко
55’

МОМЕНТ! Юрченко з лівого флангу штрафного викотив у центр під удар Моурі, а той у дотик спрямував м'яч повз дальню стійку під тиском Плюмана.

54’

Подачу Капінуса з правого флангу вибили за межі штрафного захисники.

16 березня о 14:12 Олександр Снітко Олександр  Снітко
52’

Проценка замінили на Мозіля.

16 березня о 14:11 Олександр Снітко Олександр  Снітко
51’

Лях вийшов замість Таллеса.

16 березня о 14:10 Олександр Снітко Олександр  Снітко
50’

ВИЛУЧЕННЯ! Роман пішов відпочивати за свій підкат.

16 березня о 14:09 Олександр Снітко Олександр  Снітко
49’

Романа зараз мають вигнати з поля.

48’

Проценко отримав удар у обличчя ногою від Романа, який у підкаті пішов наздоганяти власну ж невдалу передачу на хід партнеру.

16 березня о 14:08 Олександр Снітко Олександр  Снітко
47’

Таллес завершував відскок від ауту з правого флангу перед чужим штрафним, але пробив зльоту до рук воротаря.

16 березня о 14:05 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАТО!

16 березня о 13:50 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАВЕРШЕНО!

45’ +2

Високу подачу Сича з правого флангу Плюман зупинив на дальньому боці штрафного, але розвинути епізод не зумів.

16 березня о 13:48 Олександр Снітко Олександр  Снітко
45’

Арбітр дозволив командам провести на полі ще, як мінімум, дві хвилини.

44’

1925 перетягнув м'яч на чужу половину, але для чого? Моментів не створюють.

16 березня о 13:45 Олександр Снітко Олександр  Снітко
42’

Червак у підкаті блокував удар Квасинці з правого флангу штрафного на кутовий.

16 березня о 13:43 Олександр Снітко Олександр  Снітко
40’

Продовжуються атаки Руху. Рахунок може стати й більшим.

16 березня о 13:41 Олександр Снітко Олександр  Снітко
38’

МОМЕНТ! Випустив подачу з лівого флангу до воротарського з рук Проценко, але на добиванні Пастух пробив повз ліву стійку.

16 березня о 13:39 Олександр Снітко Олександр  Снітко
36’

ГГГГГГГГГГГООООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛ! Висока подача з правого флангу від Сича завершилась на дальній ударом зльоту під стійку від Плюмана.

16 березня о 13:37 Олександр Снітко Олександр  Снітко
34’

ГГГГГГГГГГООООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ! Підгурський просто біг навпростець до штрафного через центральну зону й пробив під воротарем із меж чужих володінь.

16 березня о 13:36 Олександр Снітко Олександр  Снітко
33’

МОМЕНТ! Карабін перед штрафним отримав передачу з правого флангу від Квасниці, але пробив над дальньою дев'яткою.

16 березня о 13:34 Олександр Снітко Олександр  Снітко
31’

Фол в атаці на правому фланзі проти Червака від Пастуха.

16 березня о 13:31 Олександр Снітко Олександр  Снітко
29’

Підгурський попереджений за фол проти Гармаша в центрі поля.

28’

МОМЕНТ! Подачу з правого флангу від Квасниці перехопили захисники, але відскок у пів колі перед штрафним Таллес завершив ударом повз ліву стійку.

16 березня о 13:29 Олександр Снітко Олександр  Снітко
26’

Пастух зачепив ногою руку Бичека в боротьбі в повітрі в центрі поля.

16 березня о 13:26 Олександр Снітко Олександр  Снітко
24’

Гармаш влетів біля центрального кола в Підгурського.

16 березня о 13:25 Олександр Снітко Олександр  Снітко
22’

Бичек не дістався до високого м'яча перед штрафним у боротьбі проти Дідика за закидання з глибини.

16 березня о 13:23 Олександр Снітко Олександр  Снітко
20’

ГГГГГГГГГГГГОООООООООООООЛЛЛЛЛЛЛ! Квасниця на правому фланзі штрафного отримав передачу Пастуха з центрального кола та в падінні пробив під воротарем.

16 березня о 13:20 Олександр Снітко Олександр  Снітко
18’

ГГГГГГГГГГООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛ! Плюман із пенальті пробив у лівий верхній кут.

16 березня о 13:19 Олександр Снітко Олександр  Снітко
17’

ПЕНАЛЬТІ! Квасниця фінтом розхитав Фарину на правому фланзі штрафного, а той його збив.

16’

МОМЕНТ! Подачу кутового з правого флангу на дальню стійку Імереков скинув на Гармаша головою, але той із другого поверху перевів м'яч над воротами.

16 березня о 13:15 Олександр Снітко Олександр  Снітко
13’

Гармаш отримав пошкодження руки, коли впав на лівому фланзі атаки.

16 березня о 13:14 Олександр Снітко Олександр  Снітко
11’

Повністю віддав м'яч суперникам Рух. Незвична картина.

16 березня о 13:12 Олександр Снітко Олександр  Снітко
9’

Кутовий із правого флангу розіграли під подачу Капінусу, а той бозна-куди запустив м'яч.

16 березня о 13:11 Олександр Снітко Олександр  Снітко
8’

Стандартами оточив 1925 чужі володіння.

16 березня о 13:09 Олександр Снітко Олександр  Снітко
6’

Подачу кутового з правого флангу на дальню для Юсова перевели на черговий корнер захисники.

16 березня о 13:08 Олександр Снітко Олександр  Снітко
5’

Простріл Арі з правого флангу блокував на кутовий захисник.

16 березня о 13:07 Олександр Снітко Олександр  Снітко
4’

ОФСАЙД! У ліву штангу вколотив м'яч Сич із центру штрафного, але Карабін із лівого флангу на нього викочував із офсайду.

16 березня о 13:05 Олександр Снітко Олександр  Снітко
3’

Роман чисто не дав Арі зайти з м'ячем до лівого флангу штрафного.

2’

Подачу з правого флангу від Арі перехопив головою в центрі штрафного Слюбик.

16 березня о 13:03 Олександр Снітко Олександр  Снітко
1’

Рух пресингує від перших хвилин.

МАТЧ РОЗПОЧАТО!

16 березня о 12:00 Олександр Снітко Олександр  Снітко

16 березня о 11:59 Олександр Снітко Олександр  Снітко

У суботу, 16-го березня, відбудеться поєдинок 21-го туру Української Прем'єр-ліги, у якому змагатимуться харківський «Металіст 1925» і львівський «Рух». Матч відбудеться в Києві, на полі стадіону «Лівий берег», початок о 13:00.

Віктор Скрипник укотре змінив клуб у рамках УПЛ, але його нова команда так само не перемагає. Якщо так і триватиме, то вже зовсім незабаром «Металіст 1925» боротиметься не за вихід із зони перехідних матчів, а за порятунок із зони вильоту. У майбутній грі у «жовто-синіх» буде черговий непростий суперник – футболісти Віталія Пономарьова повернулися на успішну смугу і вже знову мітять у єврокубки.

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу «Металіст 1925» – «Рух».