Єдиний гол був забитий у другому таймі

2000
5
УПЛ

У поєдинку 21 туру на КСК «Ніка» зустрілися «Олександрія» та «Ворскла». Матч завершився мінімальною перемогою господарів поля.

На початку поєдинку господарі поля більше володіли м'ячем, але гострі ситуації біля воріт суперників не створювали. Щоправда, «зелено-білі» ледь самі не допомогли відзначитись олександрійцям. Корнієнко біля свого штрафного майданчика зробив необачну поперечну передачу, яку перехопив Кулаков. Удар суперника вчасно заблокував Хрипчук. Незабаром полтавці відповіли своїм небезпечним моментом, у якому взяв участь той самий Корнієнко. Цього разу гравець «Ворскли» зробив простріл, і м'яч зрикошетив до Степанюка, який з гарної позиції пробив набагато вище за мету.

Ось, власне, і все, що можна розповісти про небезпечні моменти у першому таймі. На полі було багато позиційної боротьби та мало конструктиву. Команди насамперед приділяли увагу безпеці своїх тилів. Втім, деякі атаки полтавців виглядали досить перспективно.

Неприємний епізод стався перед перервою. Мартинюк пішов у жорсткий стик у єдиноборстві зі Степанюком, і обидва футболісти отримали сильні розсічення. Мартинюку перемотали голову, і він продовжив гру, а Степанюк на другий тайм так і не вийшов.

У другому таймі гра не надто змінилася. Команди діяли обережно, і це впливало на видовищність подій, що відбувалися на полі. Запам'ятався дальній удар Сіссоко. Він міг доставити проблеми голкіперу «Олександрії», але м'яч влучив у Копину. Гарний момент не реалізував М'якушко, який з меж штрафного майданчика пробив повз ближній кут. А в середині другої половини зустрічі господарі заробили штрафний, який став результативним. Скорко, який тільки увійшов у гру з лави запасних, зробив навіс на лінію воротарського майданчика, і Ковалець підправив м'яч у ворота.

Пропустивши гол, гості взяли м'яч під контроль, але пройти масовану оборону олександрійцям не вдавалося. Наприкінці поєдинку «зелено-білі» почали нервувати, що призвело до вилучення Хрипчука. І все ж, полтавці отримали шанс на порятунок. Фланговий навіс у падінні головою замкнув Крупський, і Шевченко продемонстрував блискучу реакцію, відбивши м'яч у штангу.

«Олександрія» здобула перемогу і в наступному турі в гостях зустрінеться з «Минаєм». «Ворскла» після міжнародної паузи на своєму полі зіграє з «Динамо».