Депай також пробив без шансів для голкіпера. М'яч влетів під поперечину.

14 березня о 0:36 Олександр Снітко Олександр  Снітко

14 березня о 0:32 Олександр Снітко Олександр  Снітко

120’

Зоммер кулаками вибив м'яч після навісу з кутового.

14 березня о 0:31 Олександр Снітко Олександр  Снітко
120’

Рікельме протягнув м'яч, увійшов до штрафного майданчика та пробив - Біссек заблокував.

14 березня о 0:30 Олександр Снітко Олександр  Снітко
118’

Біссек у підкаті ззаду збив гравця Атлетіко.

14 березня о 0:29 Олександр Снітко Олександр  Снітко
117’

Небезпечно!

Санчес віддав пас на хід Фраттезі, той увійшов до штрафного майданчика та відпасував на Лаутару. Аргентинець намагався пробити з розвороту, але не склалося.

14 березня о 0:25 Олександр Снітко Олександр  Снітко
113’

Чалханоглу виконав штрафний удар з відстані близько 25 метрів майже по центру воріт. М'яч пролетів над поперечиною.

14 березня о 0:23 Олександр Снітко Олександр  Снітко
111’

Заміна у складі Інтера. Клаасен вийшов на поле замість Міхтаряна.

14 березня о 0:22 Олександр Снітко Олександр  Снітко
110’

Інтер довго тиснув на ворота Атлетіко. Завдати удару у площину воріт не вдалося.

14 березня о 0:21 Олександр Снітко Олександр  Снітко
108’

Зоммер ледь не втратив м'яч у власному штрафному майданчику, але обійшлося.

14 березня о 0:17 Олександр Снітко Олександр  Снітко
106’

Сауль вийшов на поле замість Грізманна.

ДРУГИЙ ЕКСТРАТАЙМ РОЗПОЧАТО!

14 березня о 0:14 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ПЕРШИЙ ЕКСТРАТАЙМ ЗАВЕРШЕНО!

14 березня о 0:13 Олександр Снітко Олександр  Снітко
105’ +2

Корреа класно розібрався з де Вреєм і пробив з лінії штрафного майданчика - Зоммер забрав м'яч до рук.

105’ +2

Корреа втікав від Ачербі в центрі поля, той затримав його руками за футболку.

14 березня о 0:11 Олександр Снітко Олександр  Снітко
105’

Компенсовано дві хвилини

105’

Депай потужно пробив зі штрафного, м'яч влучив у голову де Врея, який був у стінці.

14 березня о 0:10 Олександр Снітко Олександр  Снітко
104’

Чалханоглу ззаду в підкаті збив Депая, який мчав до воріт.

14 березня о 0:08 Олександр Снітко Олександр  Снітко
102’

Заміна у складі Інтера. Алексіс Санчес гратиме замість Тюрама.

14 березня о 0:04 Олександр Снітко Олександр  Снітко
99’

Аспілікуета вийшов на поле заміст Льоренте.

98’

Після навісу з кутового Лаутару пробив головою, м'яч пролетів повз ворота.

14 березня о 0:03 Олександр Снітко Олександр  Снітко
97’

МОМЕНТ!

Рікельме обіграв опонента на лівому фланзі та прострілив вздовж воріт. Депай завдав удару метрів з десяти - м'яч полетів по центру, Зоммер забрав його до рук.

14 березня о 0:02 Олександр Снітко Олександр  Снітко
96’

На початку першого екстратайму активніше в атаці діє Інтер.

14 березня о 0:00 Олександр Снітко Олександр  Снітко
94’

Тюрам пробив головою після навісу з правого флангу - повз ворота.

13 березня о 23:56 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ПЕРШИЙ ЕКСТРАТАЙМ РОЗПОЧАТО!

13 березня о 23:51 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ДРУГИЙ ТАЙМ ЗАВЕРШЕНО!

13 березня о 23:50 Олександр Снітко Олександр  Снітко
90’ +3

МОМЕНТ!

Грізманн видав пас на Рікельме, той потужно пробив з 11 метрів - вище воріт!

13 березня о 23:48 Олександр Снітко Олександр  Снітко
90’

Компенсовано три хвилини

13 березня о 23:47 Олександр Снітко Олександр  Снітко
90’

Коке грубо зіграв в центрі поля.

13 березня о 23:45 Олександр Снітко Олександр  Снітко
87’

ГООООООООООООООООООЛ!

Депай вивів Атлетіко вперед!

Коке класним пасом знайшов у штрафному майданчику Депая - Мемфіс з-під де Врея пробив точно в дальній нижній кут воріт.

13 березня о 23:43 Олександр Снітко Олександр  Снітко
86’

СТІЙКА!

Депай пробив з лінії штрафного майданчика, м'яч влучив у стійку. Зоммер не зміг би врятувати, якщо б м'яч летів у ворота.

13 березня о 23:41 Олександр Снітко Олександр  Снітко
84’

У Інтера також відбулася подвійна заміна. Біссек і Фраттезі вийшли на поле замість Дімарко та Барелли.

13 березня о 23:40 Олександр Снітко Олександр  Снітко
82’

Небезпечно!

Знову Лаутару вивів партнера сам на сам з Облаком. Барела увійшов до штрафного майданчика та потужно пробив. М'яч полетів по центру, туди, де стояв голкіпер.

13 березня о 23:38 Олександр Снітко Олександр  Снітко
81’

Небезпечно!

Корреа прострілив вздовж воріт, Депай намагався пробити по воротах, Дарміан завадив.

13 березня о 23:36 Олександр Снітко Олександр  Снітко
79’

Ще одна подвійна заміна у складі Атлетіко. Барріос гратиме замість Моліни, Депай - замість Морати.

13 березня о 23:34 Олександр Снітко Олександр  Снітко
76’

МОМЕНТ!

Лаутаро у контратаці вивів Тюрама майже сам на сам з голкіпером. Француз потужно пробив - вище воріт.

13 березня о 23:33 Олександр Снітко Олександр  Снітко
75’

Рікельме пробив з-за меж штрафного майданчика, м'яч влучив у гравця Інтера та полетів за межі поля.

13 березня о 23:30 Олександр Снітко Олександр  Снітко
72’

Тепер подвійна заміна у складі Інтера. Ачербі вийшов на поле замість Бастоні, Дарміан - замість Дюмфріса.

13 березня о 23:29 Олександр Снітко Олександр  Снітко
71’

Подвійна заміна у складі Атлетіко. Корреа гратиме замість Де Пауля, Рікельме - замість Ліно.

13 березня о 23:24 Олександр Снітко Олександр  Снітко
66’

Атлетіко продовжує володіти перевагою. Атакує виключно правим флангом.

Швидкість гри знизилися.

13 березня о 23:19 Олександр Снітко Олександр  Снітко
62’

У першій п'ятнадцятихвилинці другого тайму перевагою володів Атлетіко.

13 березня о 23:18 Олександр Снітко Олександр  Снітко
60’

Льоренте з правого флангу прострілив у штрафний майданчик, Мората пробив в один дотик - вище воріт.

13 березня о 23:13 Олександр Снітко Олександр  Снітко
55’

Мхітарян пробив здалеку - дуже неточно.

13 березня о 23:10 Олександр Снітко Олександр  Снітко
52’

МОМЕНТ!

Льоренте на правому фланзі обіграв захисника, увійшов до штрафного майданчика та скинув м'яч під удар Грізманну. Француз пробив приблизно з 14 метрів - Зоммер відбив м'яч перед собою, а потім накрив його, не дозволивши Грізманну зіграти на добиванні.

13 березня о 23:08 Олександр Снітко Олександр  Снітко
50’

Атлетіко провів контратаку, Льоренте виконав неточний навіс з правого флангу.

13 березня о 23:06 Олександр Снітко Олександр  Снітко
48’

Багато боротьби на полі. Початок другого тайму не такий активний, як перші хвилини першої половини зустрічі.

13 березня о 22:45 Олександр Снітко Олександр  Снітко
45’

Компенсовано одну хвилину

13 березня о 22:43 Олександр Снітко Олександр  Снітко
43’

Грізманн отримав м'яч на лінії штрафного майданчика, наблизився до воріт з правого боку та намагався завдати удару - Павар заблокував.

13 березня о 22:41 Олександр Снітко Олександр  Снітко
41’

Ермосо попереджений за фол в центрі поля.

13 березня о 22:40 Олександр Снітко Олександр  Снітко
40’

Після голу Атлетіко знову заволодів ініціативою.

13 березня о 22:39 Олександр Снітко Олександр  Снітко
38’

Грізманн навісив зі штрафного, Савич з кута воротарського майданчика скинув м'яч в центр, але там не було його партнерів.

13 березня о 22:36 Олександр Снітко Олександр  Снітко
35’

ГОООООООООООООООООЛ!

Грізманн зрівняв рахунок!

Коке з радіусу закинув у штрафний майданчик, Павар не зумів вибити м'яч, він відскочив за спину Бастоні, а там був Грізманн.

13 березня о 22:33 Олександр Снітко Олександр  Снітко
33’

ГОООООООООООООООООООООООООООЛ!

Інтер відкрив рахунок у матчі!

Італійці у кілька пасів в один-два дотики розіграли класну комбінацію лівим флангом. Після пасу від лицевої лінії Дімарко пробив приблизно з 8 метрів - м'яч опинився у сітці воріт.

13 березня о 22:31 Олександр Снітко Олександр  Снітко
30’

Ліно намагався поцілити у дальній верхній кут воріт - неточно.

13 березня о 22:29 Олександр Снітко Олександр  Снітко
28’

Небезпечно!

Ермосо навісив у штрафний майданчик, Мората пробив головою приблизно з 12 метрів - Зоммер у падінні забрав м'яч до рук.

13 березня о 22:24 Олександр Снітко Олександр  Снітко
23’

Половину першого тайму відіграли. Після стартового спурту у виконанні гравців Атлетіко гра вирівнялася.

13 березня о 22:19 Олександр Снітко Олександр  Снітко
18’

Лаутару завдав удару з-за меж штрафного майданчика, м'яч влучив у Вітцеля та змінив траєкторію. Облак впіймав м'яч, який летів під поперечину.

13 березня о 22:15 Олександр Снітко Олександр  Снітко
15’

Мората прострілив вздовж воріт, його партнерів не було там, куди полетів м'яч.

13 березня о 22:14 Олександр Снітко Олександр  Снітко
13’

Небезпечно!

Облак врятував Атлетіко. Дюмфріс промчав лівим флангом після передачі Чалханоглу. Гравець Інтера потужно пробив з меж штрафного майданчика - голкіпер Атлетіко відбив. Дюмфріс намагався лівою ногою добити м'яч у ворота, удар вийшов слабким, Облак забрав м'яч до рук.

13 березня о 22:12 Олександр Снітко Олександр  Снітко
11’

Перші десять хвилин матчу минули за переваги Атлетіко.

13 березня о 22:11 Олександр Снітко Олександр  Снітко
10’

Інтер вибігав в контратаку, але Тюрам не зміг перекинути м'яч через гравця Атлетіко на Дімарко.

13 березня о 22:06 Олександр Снітко Олександр  Снітко
6’

Небезпечно!

Зоммер врятував Інтер після удару Ліно, який пройшов лівим флангом, обігравши кількох футболістів Інтера.

13 березня о 22:05 Олександр Снітко Олександр  Снітко
4’

Перший удар по воротах завдав Атлетіко. Савич виграв верхову боротьбу та пробив головою, але удар вийшов слабким, Зоммер впіймав м'яч.

13 березня о 22:04 Олександр Снітко Олександр  Снітко
4’

М'яч влучив в обличчя Лаутаро. У невеликому нокдауні опинився капітан Інтера.

13 березня о 22:02 Олександр Снітко Олександр  Снітко
2’

Атлетіко активно розпочав матч. Було дві спроби пробити по воротах, але не склалося.

13 березня о 2:08 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Міланський «Інтер» і мадридський «Атлетико» в середу, 13 березня, проведуть матч-відповідь 1/8 фіналу Ліги чемпіонів. Поєдинок відбудеться на стадіоні «Ванда Метрополітано» у Мадриді. Початок – о 22:00 за київським часом.

• Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

У першому матчі «Інтер» здобув перемогу з мінімальним рахунком. Вирішальний гол був забитий за одинадцять хвилин до завершення основного часу. Його автором став Арнаутович, добив м'яч у ворота після сейву голкіпера «Атлетіко» Облака.

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу «Атлетико» – «Інтер».