Синьо-жовті обіграли Словаччину у матчі, який переривався через дощ

12607
6
УАФ

Юнацька збірна України U-17 здобула третю впевнену перемогу та пробилася до фінального раунду Євро-2024 U-17.

12 березня у місті Патри (Греція) синьо-жовті виграли у однолітків зі Словаччини матч 3-го туру еліт-раунду кваліфікації (3:0).

Гра, яка розпочалася о 15:00, була перервана за рахунку 0:0 у першому таймі, на 22-й хвилині, через жахливу погоду (сильний дощ).

За кілька годин було вирішено продовжити гру сьогодні ж, 12 березня, о 19:30 за київським часом.

І після рестарту матчу синьо-жовті відвантажили 3 м'ячі супернику (3:0). Дубль оформив Артем Степанов, також відзначився Богдан Редушко.

Синьо-жовті з трьома перемогами та 9 очками (з різницею м'ячів 8–0) виграли відбіркову групу 4 зі збірними Швейцарії, Словаччини та Грецією (господарями міні-турніру).

Раніше в першому матчі команда Юрія Мороза обіграла Грецію (2:0), а потім взяла гору над Швейцарією (3:0). Словаччина на старті здобула дві перемоги та посіла друге місце у групі (6 очок).

У фінальну стадію виходять 8 переможців груп еліт-раунду відбору та 7 володарів других місць з найкращими результатами.

Фінальний раунд пройде з 20 травня до 5 червня на Кіпрі. Жеребкування фінального турніру відбудеться 3 квітня в Ая-Напі.