Три голи за 4 хв. Удінезе здолав Лаціо. Травма голкіпера у чужому штрафному

На 90+5-й хвилині був вилучений захисник команди гостей Неуен Перес

584
0

У матчі 28-го туру чемпіонату Італії Удінезе на виїзді переміг Лаціо з рахунком 2:1.

Основні події розгорнулися одразу після перерви. У гостей на 47-й хвилині рахунок відкрив Лоренцо Лукка, але за 2 хвилини захисник «Удінезе» Лаутаро Джаннетті провів автогол, і рахунок зрівнявся. На 51-й хвилині хавбек гостей Оєр Саррага забив переможний гол. Таким чином, три голи було проведено за 4 хвилини.

На 90+5-й хвилині був вилучений захисник команди гостей Неуена Переса, і Удінезе залишився в меншості.

Цікавий момент стався на 90+9 хвилині. Воротар «Лаціо» Іван Проведель отримав травму під час боротьби за м'яч у чужому штрафному майданчику. Він залишив поле на спеціальній машині, і його замінив голкіпер Луїджі Сепе.

Лаціо посідає 9-те місце (40 очок), Удінезе піднявся на 13-ту позицію (27 очок).