13 березня о 0:48 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Груїч забив. Рая доторкнувся до м'яча, але той все ж залетів у ворота.

13 березня о 0:47 Олександр Снітко Олександр  Снітко

3:1

Сака потужно пробив в лівий кут воріт.

13 березня о 0:46 Олександр Снітко Олександр  Снітко

2:1

Вендел не забив! Він пробив в правий кут, Рая пальцям перевів м'яч у штанку. Той відскочив в спину голкіперу, але в ворота не залетів.

13 березня о 0:45 Олександр Снітко Олександр  Снітко

2:1

Хаверц на паузі переграв Кошту.

13 березня о 0:44 Олександр Снітко Олександр  Снітко

1:1

Пепе Акіно також впевнено переграв голкіпера.

1:0

Едегор впевнено реалізував свою спробу. Голкіпер впав у протилежний кут.

13 березня о 0:33 Олександр Снітко Олександр  Снітко
116’

Хаверц отримав жовту картку за те, що зірвав контратаку Порту. А почалася вона після неточного паса від Зінченка.

13 березня о 0:32 Олександр Снітко Олександр  Снітко
115’

Рая забрав м'яч до рук після дальнього удару.

114’

Дії обох команд стали дещо хаотичними. Чимало помилок.

13 березня о 0:27 Олександр Снітко Олександр  Снітко
110’

Арсенал провів атаку, але вона не завершилася ударом по воротах.

13 березня о 0:25 Олександр Снітко Олександр  Снітко
108’

Зінченко помилився біля лицьової лінії, кутовий удар для Порту. Рая впевнено зіграв на виході та забрав м'яч до рук.

13 березня о 0:23 Олександр Снітко Олександр  Снітко
106’

Подвійна заміна у складі господарів. Зінченко вийшов на поле замість Ківіора, Нкетіа - замість Троссарда.

13 березня о 0:22 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ДРУГИЙ ЕКСТРАТАЙМ РОЗПОЧАТО!

13 березня о 0:20 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ПЕРШИЙ ЕКСТРАТАЙМ ЗАВЕРШЕНО!

13 березня о 0:19 Олександр Снітко Олександр  Снітко
105’

Компенсовано одну хвилину

13 березня о 0:16 Олександр Снітко Олександр  Снітко
101’

Подвійна заміна у складі Порту. Еуштакіу гратиме замість Ніко Гонсалеса, Борхес - замість Франсішку Консейсау.

13 березня о 0:14 Олександр Снітко Олександр  Снітко
100’

Таремі з лівого флангу увійшов у штрафний майданчик та намагався закрутити м'яч в дальній кут - неточно.

13 березня о 0:11 Олександр Снітко Олександр  Снітко
97’

Черговий кутовий у виконанні Арсеналу. Сака навісив, знову футболісти Порту виграли боротьбу за м'яч.

13 березня о 0:08 Олександр Снітко Олександр  Снітко
95’

Арсенал виконав штрафний удар з правого флангу. Едегор навісив, верхову боротьбу виграли гості.

13 березня о 0:05 Олександр Снітко Олександр  Снітко
91’

Жезус від лицьової лінії намагався віддати пас на партнера у овротраський майданчик, захисник Порту зіграв на перехопленні.

13 березня о 0:03 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ПЕРШИЙ ЕКСТРАТАЙМ РОЗПОЧАТО!

12 березня о 23:59 Олександр Снітко Олександр  Снітко
12 березня о 23:58 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ДРУГИЙ ТАЙМ ЗАВЕРШЕНО!

12 березня о 23:57 Олександр Снітко Олександр  Снітко
90’ +7

Груїч гратиме замість Варели.

12 березня о 23:56 Олександр Снітко Олександр  Снітко
90’ +6

Варела залишив поле на ношах.

12 березня о 23:55 Олександр Снітко Олександр  Снітко
90’ +4

Варелі надають медичну допомогу.

12 березня о 23:54 Олександр Снітко Олександр  Снітко
90’ +3

Арсенал провів тривалу атаку. У завершальній стадії Едегор за допомогою різкого розвертання намагався обіграти Пепе в штрафному майданчику, але впав.

12 березня о 23:51 Олександр Снітко Олександр  Снітко
90’ +1

Знову Арсенал виконав кутовий. Ніхто не зміг пробити по воротах.

90’

Компенсовано три хвилини

12 березня о 23:48 Олександр Снітко Олександр  Снітко
88’

Ще одна заміна у складі Порту: Таремі гратиме замість Еванілсона.

87’

Сака з кутового закрутив м'яч у воротарський майданчик, Кошта впевнено зіграв на виході.

12 березня о 23:46 Олександр Снітко Олександр  Снітко
86’

Хорхе Санчес вийшов на поле замість Жоау Маріу. Заміна у Порту.

85’

МОМЕНТ!

Сака пробив з лінії штрафного майданчика, Кошта відбив. М'яч відлетів до Едегора, який пробив з лінії штрафного - м'яч пролетів поруч зі стійкою воріт.

12 березня о 23:44 Олександр Снітко Олександр  Снітко
84’

Небезпечно!

У штрафному майданчику м'яч відскочив до Жезуса. Той завдав удару з правого кута воротарського майданчика, голкіпер здійснив сейв.

12 березня о 23:43 Олександр Снітко Олександр  Снітко
83’

А ось і перша заміна. Замість Жоржиньо гратиме Жезус.

12 березня о 23:42 Олександр Снітко Олександр  Снітко
81’

Залишилося менше ніж 10 хвилин основного часу. Тренери не провели жодної заміни.

12 березня о 23:41 Олександр Снітко Олександр  Снітко
78’

Головний тренер Порту Сержіу Консесау отримав попередження. Був занадто незадоволений тим, що арбітр не зафіксував фол.

Раніше жовту карту отримав головний тренер Арсеналу Артета. Він був незадоволений скасуванням голу.

12 березня о 23:34 Олександр Снітко Олександр  Снітко
74’

Троссард навісив з лівого флангу. Саліба завдав удару головою - неточно.

12 березня о 23:33 Олександр Снітко Олександр  Снітко
73’

Жовта картка для Пепе за грубу гру.

12 березня о 23:31 Олександр Снітко Олександр  Снітко
70’

Небезпечно!

Порту провів швидку контратаку. Консесау протягнув м'яч від центра поля до півкола штрафного майданчика. Гравець Порту потужно пробив, Рая в падінні здійснив сейв.

12 березня о 23:30 Олександр Снітко Олександр  Снітко
68’

Арбітр скасував гол Арсеналу

Хаверц пресингував Пепе, який намагався закрити м'яч корпусом, щоб його забрав голкіпер. У підсумку Пепе та Кошта зіштовхнулися, м'яч відлетів до Едегора, який відправив його у порожні ворота. Арбітр зафіксував порушення правил з боку Хаверца.

ВАР не відреагував на епізод.

12 березня о 23:24 Олександр Снітко Олександр  Снітко
64’

Консесау виконав штрафний удар, намагався закрутити м'яч в дальній верхній кут. Вище воріт.

12 березня о 23:23 Олександр Снітко Олександр  Снітко
63’

Ківіор збив Галено за метр від правого кута штрафного майданчика.

12 березня о 23:21 Олександр Снітко Олександр  Снітко
60’

Близько 5 хвилин господарі перебували на половині поля португальців. Лише офсайд допоміг гостям заволодіти м'ячем.

12 березня о 23:18 Олександр Снітко Олександр  Снітко
58’

Хаверц у штрафному майданчику від лицьової лінії віддав пас на Райса, той завдав удару приблизно з 12 метрів, захисник заблокував.

12 березня о 23:17 Олександр Снітко Олександр  Снітко
57’

Арсенал виконав перший кутовий у другому таймі. Райс закрутив м'яч у ворота, голкіпер відбив його кулаками.

12 березня о 23:14 Олександр Снітко Олександр  Снітко
53’

Поки що перевага на боці Порту.

12 березня о 23:09 Олександр Снітко Олександр  Снітко
48’

Другу атаку провів Порту. Після прострілу з правого флангу захисник зіграв на перехопленні. М'яч полетів вверх, Еванілсон пробив через себе. Дуже неточно.

12 березня о 23:07 Олександр Снітко Олександр  Снітко
46’

Порту активно розпочав другу половину зустрічі. Гості провели атаку, удар було заблоковано.

12 березня о 23:05 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАТО!

12 березня о 22:56 Олександр Снітко Олександр  Снітко
12 березня о 22:49 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАВЕРШЕНО!

12 березня о 22:48 Олександр Снітко Олександр  Снітко
45’ +1

Ніко Гонсалес намагався пробити по воротах, але замість м'яча зарядив по сідниці Пепе Акіно. Довелося надавати медичну допомогу.

12 березня о 22:46 Олександр Снітко Олександр  Снітко
45’

12 березня о 22:43 Олександр Снітко Олександр  Снітко
43’

Консесау пробив з-за меж штрафного майданчика, м'яч пролетів повз ворота.

12 березня о 22:42 Олександр Снітко Олександр  Снітко
41’

ГООООООООООООООООООООООЛ!

Едегор віддав класний пас на Тросарда в штрафний майданчика, розрізавши одразу трьох гравців Порту. Троссард зробив пару кроків вперед і пробив в дальній кут. 1:0.

12 березня о 22:39 Олександр Снітко Олександр  Снітко
38’

Саліба отримав попередження. Руками завалив опонента на газон.

12 березня о 22:37 Олександр Снітко Олександр  Снітко
36’

Порту поки що доволі надійно грає в обороні. Реальних гольових моментів Арсенал не створив.

12 березня о 22:34 Олександр Снітко Олександр  Снітко
33’

Сака вчергове виконав кутовий. Але знову без небезпеки.

12 березня о 22:31 Олександр Снітко Олександр  Снітко
30’

Небезпечно!

Вайт виконав навіс з правого флангу на дальню стійку, Пепе у високому стрибку ледь зачепив м'яч головою. Це допомогло завадити гравцю Арсеналу пробити по воротах.

12 березня о 22:30 Олександр Снітко Олександр  Снітко
29’

Консесау навісив з правого флангу, Галено робив скиду головою, але голкіпер забрав м'яч до рук.

12 березня о 22:29 Олександр Снітко Олександр  Снітко
25’

Арсенал більше володіє м'ячем і активно пресингує.

12 березня о 22:23 Олександр Снітко Олександр  Снітко
21’

Небезпечно!

Після пасу з правого флангу Консесау завдав удару з меж штрафного майданчика. Рая у падінні відбив м'яч.

12 березня о 22:17 Олександр Снітко Олександр  Снітко
16’

Еванілсон пробив з-за меж штрафного майданчика, м'яч пролетів повз дальній кут воріт.

12 березня о 22:16 Олександр Снітко Олександр  Снітко
15’

Тросард навісив у штрафний майданчик, Сака намагався пробити головою, але зробив це погано.

12 березня о 22:15 Олександр Снітко Олександр  Снітко
12’

Сака увійшов до штрафного майданчика та завдав удару, голкіпер не втримав м'яч у руках, той вилетів за межі поля.

12 березня о 22:11 Олександр Снітко Олександр  Снітко
10’

Едегор пройшов правим флангом та виконав передачу у штрафний майданчик, однак завдати удару "каноніри" не змогли.

8’

Арсенал намагається знайти шляхи до воріт Порту, але поки що це не вдається.

12 березня о 22:04 Олександр Снітко Олександр  Снітко
4’

Перший удар по воротах у матчі. Після навісу з лівого флангу Вайт пробив головою, м'яч пролетів над поперечиною.

12 березня о 22:03 Олександр Снітко Олександр  Снітко
3’

Поки що боротьба точиться в центральній частині поля.

12 березня о 0:25 Олександр Снітко Олександр  Снітко

У вівторок, 12 березня, англійський «Арсенал» і португальський «Порту» зустрінуться у другому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів. Поєдинок відбудеться на стадіоні «Емірейтс» в Лондоні. Початок призначено на 22:00 за київським часом.

У першому поєдинку, який вийшов доволі нецікавим, несподівану перемогу вирвав «Порту». Переможний гол господарі забили на 90+4 хвилині.

• Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

У матчі-відповіді очікується участь футболіста збірної України Олександра Зінченка, який пропустив перший поєдинок через пошкодження. Нині оборонець «Арсеналу» готовий до виходу на поле.

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу «Арсенал» – «Порту».

(2)

Легендарний клуб АПЛ зробив Реалу пропозицію щодо трансферу Луніна
Футбол | 03 травня 2024, 12:33 3

«Манчестер Юнайтед» націлився на українського воротаря

ВІДЕО. Мудрик залишав поле у матчі з Тоттенхемом під овації вболівальників
Футбол | 03 травня 2024, 07:22 1

Михайло допоміг «Челсі» обіграти «шпор» з рахунком 2:0 у перенесеному поєдинку АПЛ