ГВАРДІОЛА: «Це була напружена і рівна гра за моментами»

Головний тренер «Манчестер Сіті» прокоментував гру проти «Ліверпуля»

1673
0
Getty Images/Global Images Ukraine. Пеп Гвардіола

Увечері 10 березня внічию завершився центральний матч 28-го туру АПЛ між командами Ліверпуль та Манчестер Сіті (1:1).

Головний тренер Манчестер Сіті Пеп Гвардіола після матчу прокоментував гру так:

«Хороші моменти з обох боків. Ми почали дуже добре. Ми ніколи не повинні забувати, що граємо на цьому стадіоні, інакше ми не матимемо шансів, думаючи, що це буде так складно. Це була напружена та рівна гра по моментах. Не та гра, в якій одна команда постійно контролює ситуацію.

Віддаю належне Ліверпулю. Вони ще раз довели. Те, що вони зробили, є неймовірним для цього протистояння. Я знаю, як важко прийти сюди та перемогти. Гравці віддали усі сили. Я віддаю належне суперникові, вони взяли одне очко. Ми знали, що ми матимемо 10–15 хвилин, коли настане цунамі, і нам доведеться виживати.

Ми тут, нам хотілося б перемогти, але ми й могли програти. Ми йдемо додому, відпочиваємо та готуємось до Кубка Англії перед перервою на матчі у збірній.

Потенційно остання зустріч із Клоппом? Він повернеться! Він дуже любить свою роботу. Що я можу сказати? Він зробив нас краще як команду, він зробив мене краще як тренера. Я б хотів, щоб він повернувся якнайшвидше, бо футбол потребує таких особистостей, як він».