Проєкт разом із українцем Семенюком піднявся на 2 місце у Плюс Лізі

В поєдинку команд з лідируючого тріо варшав'яни виявилися сильнішими за клуб «Алурон Варта»

718
0
plusliga.pl. Юрій Семенюк

У неділю в столиці Польщі Варшаві було зіграно матч 25-го туру Плюс Ліги, в якому місцевий «Проєкт» (у ньому виступає гравець національної збірної України Юрій Семенюк) приймав команду «Алурон Варта» із міста Заверце. Перед цією грою господарі майданчика відставали від суперників на три очки, посідаючи третє місце. Тож у разі успіху столичні волейболісти мали змогу не лише наздогнати своїх опонентів, а й випередити їх.

Матч справді виправдав статус центрального і вийшов дуже цікавим. У першому сеті команди довго не могли виявити переможця і лише з рахунком 32:30 виграв «Проєкт». Зазначимо, що останню подачу в цій партії виконав Семенюк, після чого гості не зуміли як слід провести атаку.

Друга партія знову була за господарями майданчика 25:21. І тут український центральний блокуючий опинився у центрі уваги, забивши заключний м'яч. Проте гості ніяк не хотіли поступатися і зуміли взяти третій сет 24:26. Однак у четвертій партії знову сильнішою була варшавська команда 25:23 і вона здобула перемогу у матчі з рахунком 3:1.

Юрій Семенюк (на фото) не лише вийшов у стартовому складі «Проєкту», а й був дуже помітним, принісши команді 9 очок.

Чемпіонат Польщі з волейболу. Чоловіки. Плюс Ліга
25-й тур. 10 березня. Варшава
«Проєкт» (Варшава) – «Алурон Варта» (Заверце)

3:1 (32:30, 25:21, 24:26, 25:23)

Нагадаємо, що напередодні львівський «Барком-Кажани» у матчі 25-го туру впевнено переміг команду «Індикпол-АЗС» (Ольштин) з рахунком 3:0.

У турнірній таблиці чемпіонату Польщі продовжує лідирувати чинний чемпіон країни «Ястшембски Вегель», який має 64 очки. «Проєкт» піднявся на друге місце, у нього 59 очок після 24 матчів. «Барком-Кажани» посідає 11 місце із 30 набраними очками.

До закінчення групового етапу польської Плюс Ліги залишилось провести 5 турів.