Одинадцята перемога Баркома-Кажани у польській Плюс Лізі

Підопічні Угіса Крастіньша досягли успіху в поєдинку з клубом «Індикпол-АЗС» з Ольштину

3111
1
plusliga.pl

У суботу в польському місті Велюнь львівський «Барком-Кажани» в матчі 25-го туру Плюс Ліги приймав команду «Індикпол-АЗС» (Ольштин), у якої, до речі, виграв в першому колі на її майданчику з рахунком 3:2.

І сьогодні українці у двох стартових партіях явно перевершували гостей. Про це красномовно говорить результат на табло – 25:19 та 25:17. Третій сет вийшов більш завзятим. Суперники довго не хотіли поступатися один одному, поки за рахунку 23:23 Лучано Палонськи не виконав ейс і заробив матчбол для своєї команди. І хоча волейболісти «Індикпола» знову вирівняли ситуацію 24:24, наступні два очки залишилися за львів'янами – точно пробили Василь Тупчій та Ілля Ковальов.

Найкращим гравцем матчу було названо догравальника нашої команди аргентинського легіонера Лучано Палонськи (на фото в атаці), який після фінального свистка отримав спеціальний приз.

«Барком-Кажани» грав у такому складі: Мойзе Гуйє (набрав 7 очок), Денніс Петровс (3), Лучано Палонськи (11), Владислав Щуров (7), Василь Тупчій (14), Ілля Ковальов (6), Ярослав Пампушко (ліберо) – стартовий. На заміну виходили: Віталій Кучер (0), Крістерс Дардзанс (0).

Чемпіонат Польщі з волейболу. Плюс Ліга
25 тур. 9 березня. Велюнь (Польща)
«Барком-Кажани» (Львів, Україна) – «Індикпол-АЗС» (Ольштин, Польща)

3:0 (25:19, 25:17, 26:24)

Таким чином, «Барком-Кажани» у 25 матчах набрав 30 очок (11 перемог, 14 поразок) та посідає 11 місце. У наступному турі 19 березня українська команда зіграє у місті Ченстохова з місцевим клубом «Ексакт Системс Гемарпол».