Володимир КНИШ: «В перерві зробили корективи, мотиваційні слова теж були»

Помічник Юрія Калитвинцева розповів про поразку команди в 20 турі УПЛ

252
0
ФК Полісся. Володимир Книш

Помічник головного тренера житомирського «Полісся» Юрія Калитвинцева Володимир Книш розповів про програний матч своєї команди «Олександрії» (1:2).

«Олександрія» досить гарно і щільно поставила редути, але моменти були. З тих самих кутових потрібно було щось витискати. Будківський мав момент з 6-ти метрів. Для таких ігор по весні — це дуже важливо, використовувати моменти. Ми не використали і отримали контратаку.

Але скажу так: в першому таймі потрібно грати інтенсивніше. Те, що пропустили на перших хвилинах — не вистачило концентрації. Це не такий важкий м’яч — центральний захисник отримує м’яч за голову, а це вже помилка. Крайній захисник його не підстрахував — це теж помилка.

В перерві ми зробили корективи, які стосуються тактичних дій. Ну, і мотиваційні слова футболісти теж почули. Ми вивчали суперника, вони грають так вже не першу гру: пресингують, потім дисципліновано відходять на свою половину. Роблять все для того, щоб якісно заважати супернику не починати атаки.

Усе це було враховано і ми повинні були грати швидше», – сказав Книш.