«Каноніри» перемогли «Брентфорд» з рахунком 2:1

6794
4
Getty Images/Global Images Ukraine. Олександр Зінченко

У суботу, 9 березня, відбувся матч 28-го туру Англійської Прем'єр-ліги, в якому зіграли «Арсенал» і «Брентфорд».

Гра пройшла у Лондоні на стадіоні «Емірейтс». Господарі здобули перемогу з рахунком 2:1. Автором переможного голу у матчі став Кай Хаверц, який забив на 86-й хвилині.

На 79-й хвилині сьогодні з'явився на полі фулбек «Арсенала» Олександр Зінченко, який відновився від травми, через яку пропустив п'ять матчів. Хвилиною раніше на полі з'явився ще один українець – Єгор Ярмолюк, який розпочав матч на лаві для запасних «Брентфорда».

«Арсенал» вийшов на перше місце АПЛ, маючи в активі 64 очки, однак у «Ліверпуля» та «Ман Сіті» є очний матч у запасі, який відбудеться завтра.