0

Яссін ФОРТЮН: «У Полісся нині не дуже світла смуга»

Нападник «Полісся» прокоментував поразку від «Олександрії»

ФК Полісся. Яссін Фортюн

Французький нападник житомирського «Полісся» Яссін Фортюн прокоментував поразку від «Олександрії» (1:2) в матчі 20-го туру УПЛ.

«Перші тайми нам уже другий поєдинок не вдаються. Я вважаю, що нині у команди не надто світла смуга, але ми наполегливо працюємо, повірте. У другому таймі у нас краще виходить створювати моменти. Як на мене, і в минулому матчі і в цьому – нам не вистачило везіння. Адже, згадайте, була поперечка і м’яч просто не йшов у ворота.

Але з тими зусиллями і з тим налаштуванням, яким команда тренується – нам вдасться змінити ситуацію. Ми зрівняли рахунок і я бачив, що команда готова переломити хід гри. Все йшло до того. Але мабуть, надлишок бажання зіграв із нами злий жарт – ми всі вже бачили другий м’яч у воротах «Олександрії» і втратили концентрацію. Цього вистачало супернику, щоб забити знову».

(6)

Камбосос висміяв виправдання Лопеса: «Лома не бився з тобою з травмою?»
Бокс | 13 травня 2024, 10:52 0

Джордж нагадав Теофімо, що Василь бився проти нього практично однією рукою

Стали відомі 20 команд із 36, які зіграють у Лізі чемпіонів 2024/25
Футбол | 13 травня 2024, 07:01 1

12 травня участь у головному єврокубковому клубному турнірі гарантували Болонья, Ювентус та Монако.