09 березня о 20:12 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

09 березня о 20:09 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

Момент!

Краснопір з передачі Черненка не переграв Кліщука!

09 березня о 20:04 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
76’

Вакулко відібрав м'яч в центрі, віддавав наліво на Сосу, але запізнився з пасом.

09 березня о 20:02 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
73’

Момент!

Тарануха відібрав м'яч і з лінії штрафного бив у праву дев'ятку, Кліщук витягнув!

09 березня о 20:00 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
72’

Заміни в команд.

Кожушко замість Прінса, Тарануха замість Вишневського.

09 березня о 19:58 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
71’

Твердохліб в підкаті в'їхав у ноги Приймаку.

70’

Момент!

Бескоровайний підрізав навіс зліва зі штрафного, вийшло мимо дальньої штанги.

09 березня о 19:56 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
68’

Гра після голу стала повільнішою чомусь. Але тим часом Приймав відштовхнув Прінса Аду та отримав попередження.

09 березня о 19:52 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
65’

Заміна в Кривбаса.

Твердохліб поміняв Луньова.

09 березня о 19:51 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
64’

М1яч влучив у суддю, вільний удар на користь Оболоні.

09 березня о 19:48 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
60’

Момент!

Після високого закидання Вишневський продавив Бескоровайного, але не переграв Кліщука!

09 березня о 19:46 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
57’

ГГГГГГГГГГГООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ!!!!!!!!!!

На фланзі Прокопенко послизнувся, Бандейра, зміщуючись до центру, його пройшов, тоді зупинився, почекав Прокопенка, ще раз обіграв, віддав направо Кузику, котрий з правого флангу штрафного метрів з 12 пробив низом під ліву штангу воріт Оболоні!

09 березня о 19:43 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
56’

Кліщук не зміг зразу зафіксувати дальній несильний удар.

09 березня о 19:41 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
54’

МАТЧ ВІДНОВИВСЯ!

09 березня о 19:38 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

ВІДБІЙ ТРИВОГИ!

Гра відновиться о 19:40.

09 березня о 19:24 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
54’

ПОВІТРЯНА ТРИВОГА! Матч призупинено.

Колись дивитимемось з попкорном, як у наших ворогів будуть вічні тривоги, паніка і хаос. І пам'ятайте – "...як роса на сонці"

09 березня о 19:19 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
51’

Заміна в Оболоні.

Мороз йде з поля, замість нього Косовський.

09 березня о 19:16 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
48’

Кліщук викинув м'яч рукою майже до центральної лінії.

09 березня о 19:13 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
46’

Вакулко поміняв Татаркова.

09 березня о 19:12 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАВСЯ!

09 березня о 18:55 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАКІНЧИВСЯ!

09 березня о 18:54 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
45’

Дібанго прокинув Карасю між ноги, а той схопив його за футболку на лівому куті штрафного. Гірчичник.

09 березня о 18:51 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
42’

Момент!

Карусель передач закрутилася і в підсумку після пасу Прінса справа Соса трохи не встиг на м'яч, бо захисник вибив.

09 березня о 18:48 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
40’

Бандейра поставив корпус, а Вишневський з розгону штовхнув його в спину.

09 березня о 18:47 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
39’

Удар!

Соса після навісу випередив Приймака і пробив мимо воріт головою!

09 березня о 18:46 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
38’

Мороз стрибнув з високо піднятою ногою в ноги Бізімані і отримав жовту картку.

09 березня о 18:43 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
34’

Кривбас контролює м'яч в центрі поля без загострень.

09 березня о 18:39 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
31’

Дальній удар Прокопенка після перехоплення вийшов незграбним і неточним.

09 березня о 18:38 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
30’

Момент!

Оболонь приспала пильність, Мединський пасом врозріз вивів Вишневського на ворота, але форвард в ближньому бою не переграв зліва Кліщука!

09 березня о 18:35 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
27’

Аду опинився в офсайді після пасу Соси.

09 березня о 18:33 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
24’

Момент!

Прінс Аду прийняв м'яч на груди, розвернувся і пробив метрів з 10 - Федорівський забрав намертво і не дав Сосі добити!

09 березня о 18:30 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
22’

Мороз в атаці жорстко сфолив.

09 березня о 18:29 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
21’

Прінс відібрав м'яч в центрі поля у Черненка, але зробив це з фолом.

09 березня о 18:27 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
19’

Після навісу і виносу захисників Татарков бив з ходу, але Слободян в підкаті завадив, м'яч полетів дуже неточно.

09 березня о 18:26 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
17’

Небезпечно!

Федорівський знову під пресингом Аду ледь не помилився, але вибив так, що м'яч, влучивши у форварда, полетів в сторону.

09 березня о 18:23 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
15’

Метушня після навісу в штрафному Оболоні акцентованим ударом не закінчилася.

09 березня о 18:22 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
13’

Прінс Аду заробив на собі штрафний на лівому куті штрафного.

09 березня о 18:19 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
11’

На матчі присутні 750 вболівальників.

09 березня о 18:16 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
8’

Момент!

Бандейра вивів Сосу пасом врозріз на ворота, Федоріський падав в ноги, але форвард вирішив бити на силу - вийшло на метр вище практично порожніх воріт!

09 березня о 18:14 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
6’

В Карася кров на обличчі, медики за полем надають допомогу.

09 березня о 18:12 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
4’

Прінс розігнав непогану атаку класним пасом, але в підсумку Бізімана наступив на м'яч.

09 березня о 18:10 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
2’

Прінс ледь не запресингував Федорівського, але голкіпер встиг винести.

09 березня о 18:09 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

МАТЧ РОЗПОЧАВСЯ!

09 березня о 18:08 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

Перший символічний удар виконує Олег Сосницький. Героям слава!

Воїн ЗСУ відкрив поєдинок.

09 березня о 18:06 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

Хвилина мовчання...

09 березня о 17:26 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

В суботу, 9 березня, відбудеться поєдинок 20 туру чемпіонату України, в якому гратимуть криворізький «Кривбас» та київська «Оболонь». Гра пройде в Кривому Розі на полі стадіону «Гірник», початок – о 18:00.

• Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

Команди виконують абсолютно протилежні задачі. Якщо «Кривбас» є одним з претендентів на чемпіонство, то «Оболонь» старається уникнути зони перехідних матчів, а можливо, і прямого вильоту. Гра першого кола закінчилася з рахунком 0:0, як і ще одна одна гра в історії зустрічей команд, тому забитий гол в поєдинку стане першим в історії протистоянь клубів.

Sport.ua проведе текстову трансляцію поєдинку «Кривбас» – «Оболонь».