09 березня о 14:56 Олександр Снітко Олександр  Снітко

09 березня о 14:55 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Штогрін пробив з близької відстані, але не влучив у ворота.

09 березня о 14:54 Олександр Снітко Олександр  Снітко

09 березня о 14:52 Олександр Снітко Олександр  Снітко
89’

ГООООООООООООООООООООЛ!

Ворскла відкрила рахунок!

Тиск Ворскли приніс результат. Після розіграшу кутового м'яч метушився по штрафному майданчику. у підсумку він опинився у Бацулу, який перебував приблизно на лівому куті штрафного майданчика. Півзахисник закинув м'яч в бік воріт, і той по високій дузі залетів у дальній кут воріт.

09 березня о 14:51 Олександр Снітко Олександр  Снітко
89’

Ще одна заміна у складі Ворскли. Замість Крупського гратиме Галас.

87’

Ворскла провела три атаки поспіль. Тричі полтавці намагалися пробити з меж штрафного майданчика, усі удари було заблоковано.

09 березня о 14:46 Олександр Снітко Олександр  Снітко
83’

Подвійна заміна у складі Чорноморця. Замість Бойчука та Кузика гратимуть Альваренга та Зе Гомес.

09 березня о 14:44 Олександр Снітко Олександр  Снітко
81’

Замість Ковталюка на поле вийшов Толі.

09 березня о 14:40 Олександр Снітко Олександр  Снітко
77’

Брагару пройшов лівим флангом, змістився до центру та завдав удару. М'яч пролетів над поперечиною.

09 березня о 14:39 Олександр Снітко Олександр  Снітко
76’

Небезпечно!

Крупський пробив з лінії штрафного майданчика, Варакута врятував. Ковталюк добив м'яч у ворота, арбітр зафіксував офсайд.

09 березня о 14:33 Олександр Снітко Олександр  Снітко
70’

Бойчук отримав м'яч у штрафному майданчику, Пердута заблокував його удар.

09 березня о 14:32 Олександр Снітко Олександр  Снітко
68’

МОМЕНТ!

Ще один момент у Чорноморця. Штогрін після навісу пробив головою з лінії воротарського майданчика - вище воріт.

67’

МОМЕНТ!

Прошйло закидання на Бойчука, Ісенко намагався випередити гравця Чорноморця, але той обіграв його та пробив з гострого кута. М'яч полетів вздовж воріт, партнер Бойчука не встигну до нього на дальній стійці.

09 березня о 14:30 Олександр Снітко Олександр  Снітко
67’

Заміна у складі Ворскли. Замість Челядіна на поле вийшов Павлюк.

09 березня о 14:26 Олександр Снітко Олександр  Снітко
63’

Мякушко після передачі від Степанюка увійшов до штрафного майданчика та намагався поцілити в ближній кут воріт - неточно.

09 березня о 14:23 Олександр Снітко Олександр  Снітко
60’

Ісенко спокійно забрав м'яч до рук після навісу з правого флангу.

09 березня о 14:21 Олександр Снітко Олександр  Снітко
58’

Штрафний удар приблизно на відстані 25 метрів по центру заробили гравці Чорноморця. Васильєв пробив - м'яч пролетів над поперечиною.

09 березня о 14:20 Олександр Снітко Олександр  Снітко
57’

Присяжнюк навісив у штрафний майданчик. Ісенко у падінні вибив м'яч.

09 березня о 14:18 Олександр Снітко Олександр  Снітко
54’

Після навісу з кутового Ісенко посилився на виході, Васильєв пробив головою, але м'яч пролетів далеко від воріт.

09 березня о 14:15 Олександр Снітко Олександр  Снітко
52’

Степанюк отримав м'яч біля лівого кута штрафного майданчика, змістився до центру та пробив - Варакута забрав м'яч до рук.

09 березня о 14:13 Олександр Снітко Олександр  Снітко
50’

І знову жовта картка за симуляцію. Тепер попереджено Авагімяна, який впав у штрафному майданчику в боротьбі з Пердутою.

09 березня о 14:11 Олександр Снітко Олександр  Снітко
48’

Штогрін врізався в Ісенко, намагаючись дістатися до м'яча після навісу з лівого флангу.

09 березня о 14:09 Олександр Снітко Олександр  Снітко
46’

Заміна у складі Чорноморця сталася у перерві. Присяжнюк гратиме замість Ієде.

09 березня о 14:08 Олександр Снітко Олександр  Снітко
46’

Бадібанга невдало скинув м'яч на Варакуту, м'яч пішов на кутовий.

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАТО!

09 березня о 13:52 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАВЕРШЕНО!

09 березня о 13:51 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Компенсовано одну хвилину

45’

Ієде отримав попередження.

09 березня о 13:50 Олександр Снітко Олександр  Снітко
45’

Бацула та Ієде зіштовхнулися головами. У гравця Ворскли виникла кровотеча.

09 березня о 13:46 Олександр Снітко Олександр  Снітко
42’

Варакута вибив м'яч кулаками після навісу з кутового.

41’

Степанюк на швидкості увійшов до штрафного майданчика, але захисник Ворскли вибив м'яч.

09 березня о 13:45 Олександр Снітко Олександр  Снітко
40’

Сіссоко завдав удару приблизно з 22 метрів - Варакута спокійно впіймав м'яч.

09 березня о 13:44 Олександр Снітко Олександр  Снітко
39’

Брагару з лівого флангу виконав пас на Бойчука, який був на Дальному куті воріт - неточно.

09 березня о 13:40 Олександр Снітко Олександр  Снітко
35’

Чорноморець виконав штрафний удар. М'яч було вставлено на відстані близько 28 метрів від воріт, по центру. Васильєв пробив потужно - м'яч влучив у стінку.

09 березня о 13:39 Олександр Снітко Олександр  Снітко
33’

Небезпечно!

Мякушко отримав м'яч від партнера перед штрафним майданчиком, обіграв Бадібангу, наблизився до воріт та намагався поцілити в верхній дальній кут - повз ворота пролетів м'яч.

09 березня о 13:37 Олександр Снітко Олександр  Снітко
32’

Після сплеску активності від Чорноморця гра знову проходить у спокійному режимі.

09 березня о 13:33 Олександр Снітко Олександр  Снітко
28’

Ще один невдалий кутовий у виконанні одеситів...

09 березня о 13:31 Олександр Снітко Олександр  Снітко
26’

Пердута пробив з-за меж штрафного майданчика - неточно.

09 березня о 13:29 Олександр Снітко Олександр  Снітко
24’

Ще один кутовий біля воріт гостей. Захисник Ворскли виграв верхову боротьбу та вибив м'яч.

09 березня о 13:28 Олександр Снітко Олександр  Снітко
22’

Небезпечно!

Авагімян з лівого флангу на швидкості увійшов до штрафного майданчика та потужно пробив в ближній кут - м'яч у ворота не влучив.

09 березня о 13:26 Олександр Снітко Олександр  Снітко
22’

Чорноморець виконав перший кутовий у матч. Невдало.

09 березня о 13:23 Олександр Снітко Олександр  Снітко
18’

Сіссоко завдав удару приблизно с 40 метрів - неточно.

17’

Небезпечно!

Мякушко на лівому фланзі обіграв захисник та прострілив на дальню стійку воріт, партнеру зовсім трохи не вистачило, щоб переправити м'яч у ворота.

09 березня о 13:19 Олександр Снітко Олександр  Снітко
13’

Ковталюк у боротьбі захисником упав у штрафному майданчику Чорноморця. Арбітр розцінив падіння як симуляцію. Попередження.

09 березня о 13:14 Олександр Снітко Олександр  Снітко
9’

Степанюк пробив з-за меж штрафного майданчика - вище воріт.

09 березня о 13:09 Олександр Снітко Олександр  Снітко
4’

Небезпечно!

Степанюк пробив по воротах з лінії штрафного майданчика, Варакута у падінні впіймав м'яч.

09 березня о 13:08 Олександр Снітко Олександр  Снітко
3’

Перший кутовий у матчі виконала Ворскла. Подача виявилася неточно.

09 березня о 13:05 Олександр Снітко Олександр  Снітко

МАТЧ РОЗПОЧАТО!

09 березня о 12:25 Олександр Снітко Олександр  Снітко

08 березня о 23:14 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Одеський «Чорноморець» і полтавська «Ворскла» зустрінуться у суботу, 9 березня, у матчі 20-го туру чемпіонату України з футболу. Поєдинок відбудеться на стадіоні «Чорноморець» в Одесі. Початок призначено о 13:00.

• Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

Підопічні Романа Григорчука після зимової перерви ще не перемагали. «Чорноморець» зіграв унічию (1:1) з київською «Оболонню» та з мінімальним рахунком поступився київському «Динамо». Команда Сергія Долганського здобула одну перемогу (2:1 над рівненським «Вересом») і зазнала однієї поразки (0:1 від «Зорі»).

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу «Чорноморець» – «Ворскла».