08 березня о 17:19 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Задіран призначив пенальті після перегляду відеоповтору.

08 березня о 17:18 Олександр Снітко Олександр  Снітко
84’

Арбітр пішов переглядати момент.

83’

Футболісти Металіста 1925 апелювали до арбітра щодо влучання м'яча в руку Рибалці в штрафному майданчику. ВАР перевіряє момент.

08 березня о 17:15 Олександр Снітко Олександр  Снітко
81’

Замість Борячука та Бичека на поле вийшли Юсов та Фрімпонг.

08 березня о 17:14 Олександр Снітко Олександр  Снітко
80’

Небезпечно!

ЛНЗ провів контратаку. Пасіч прострілював на дальню стійку, але захисник в підкаті перехопив передачу. Якби не він, то Хобленко пробив би в порожні ворота.

08 березня о 17:13 Олександр Снітко Олександр  Снітко
79’

Пеньков забрав м'яч до рук після навісу з лівого флангу.

08 березня о 17:10 Олександр Снітко Олександр  Снітко
76’

ГОООООООООООООООООООЛ!

Рибалка переграв Проценка ударом з 11-метрової позначки.

08 березня о 17:09 Олександр Снітко Олександр  Снітко
75’

ПЕНАЛЬТІ!

М'яч влучив в руку Імерекову. Він у падінні головою намагався заблокувати удар, але м'яч від голови влучив у руку.

08 березня о 17:07 Олександр Снітко Олександр  Снітко
73’

Олійник вийшов на поле замість Яшарі.

73’

Борчук отримав м'яч у штрафному майданчику, намагався обіграти двох опонентів, але не зміг.

08 березня о 17:04 Олександр Снітко Олександр  Снітко
70’

Хобленко отримав попередження за відмахування. Влучив ліктем в обличчя Імерекову.

08 березня о 17:02 Олександр Снітко Олександр  Снітко
69’

Пеньков кулаком вибив м'яч після навісу с кутового.

08 березня о 17:01 Олександр Снітко Олександр  Снітко
67’

Небезпечно!

Шестаков прострілив з правого флангу, Хобленко намагався п'ятою переправити м'яч у ворота з близької відстані, але не зміг.

08 березня о 17:00 Олександр Снітко Олександр  Снітко
66’

Арі Моура пробив з-за меж штрафного майданчика, Пеньков спочатку не зміг зафіксувати м'яч у руках, але з другої спроби зробив це.

08 березня о 16:59 Олександр Снітко Олександр  Снітко
65’

Каплієнко виконав простріл з лівого флангу, Проценко спокійно забрав м'яч о рук.

08 березня о 16:54 Олександр Снітко Олександр  Снітко
60’

МОМЕНТ!

Господарі швидко розіграли штрафний удар, пішов навіс з лівого флангу, Імереков пробив головою - м'яч пролетів поруч зі стійкою.

08 березня о 16:52 Олександр Снітко Олександр  Снітко
58’

Хобленко замінив Молло у складі ЛНЗ.

08 березня о 16:51 Олександр Снітко Олександр  Снітко
57’

Насонов і Рибалка отримали по жовтій картці з фоли в центрі поля.

08 березня о 16:49 Олександр Снітко Олександр  Снітко
54’

Гра продовжується в тому ж ключі, що і в першому таймі. Металіст 1925 більше володіє м'ячем, моментів немає.

08 березня о 16:42 Олександр Снітко Олександр  Снітко
48’

Одразу шість футболістів ЛНЗ прийшли у воротарських майданчик під час виконання кутового. Перша подача завершилася ще один кутовим. Після другої подачі Фарина вибив головою м'яч.

08 березня о 16:38 Олександр Снітко Олександр  Снітко
46’

Заміна у складі ЛНЗ. Шестаков вийшов на поле замість Тілля.

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАТО!

08 березня о 16:21 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАВЕРШЕНО!

45’ +1

Бар отримав попередження. Завадив Гармашу швидко розіграти штрафний удар.

08 березня о 16:20 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Компенсовано дві хвилини

08 березня о 16:19 Олександр Снітко Олександр  Снітко
44’

Рибалка виконав навіс зі штрафного. Муравський головою скинув в центр штрафного майданчика, Яшарі пробив ногою - вище воріт пролетів м'яч.

08 березня о 16:16 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Футболісти знову грають переважно в центрі поля. Небезпечних моментів сьогодні обмаль.

08 березня о 16:11 Олександр Снітко Олександр  Снітко
35’

МОМЕНТ!

Гармаш зі штрафного потужно пробив низом, Пеньков у падінні відбив м'яч, який летів у кут воріт. Фарина підібрав м'яч та прострілив на дальню стійку, Борчуку зовсім трохи не вистачило, щоб переправити м'яч у ворота.

08 березня о 16:09 Олександр Снітко Олександр  Снітко
34’

Рибалка збив Арі Моура на відстані близько 25 метрів від воріт, по центру.

08 березня о 16:06 Олександр Снітко Олександр  Снітко
31’

Пройшло закидання на Борячука. Нападник увійшов в штрафний майданчика. Вже майже на лицьовій лінії Саліху зіграв у підкаті, Борячук впав. Арбітр показав, що потрібно грати далі.

08 березня о 16:03 Олександр Снітко Олександр  Снітко
29’

Капінус вибив м'яч та наступив на ногу Тіллю. Легіонер ЛНЗ отримав пошкодження.

08 березня о 16:02 Олександр Снітко Олександр  Снітко
27’

Після навісу з кутового гравець ЛНЗ вибив м'яч. Його на відставні близько 20 метрів від воріт підібрав Арі Моура та завдав удару. М'яч полетів по центру, Пеньков забрав його до рук

08 березня о 16:01 Олександр Снітко Олександр  Снітко
26’

Харків'яни провели атаку, у завершальній стадії Юрченко намагався пробити по воротах з-за меж штрафного майданчика, але влучив у гравця ЛНЗ.

08 березня о 16:00 Олександр Снітко Олександр  Снітко
25’

Яшарі закидав м'яч на хід Молло, але передача не пройшла.

08 березня о 15:58 Олександр Снітко Олександр  Снітко
23’

Минула половина першого тайму. На дві команди було створено один небезпечний момент.

08 березня о 15:56 Олександр Снітко Олександр  Снітко
21’

Ще один штрафний удар з лівого флангу виконали футболісти Металіста 1925. Юрченко навісив в район дальнього кута воріт, Пеньков зіграв на виході та забрав м'яч до рук.

08 березня о 15:52 Олександр Снітко Олександр  Снітко
17’

Пасіч навісив з лівого флангу, Тілль пробив головою, м'яч пролетів повз ворота.

08 березня о 15:51 Олександр Снітко Олександр  Снітко
16’

Металіст 1925 частіше володіє м'ячем.

08 березня о 15:47 Олександр Снітко Олександр  Снітко
12’

Небезпечно!

Бичек прийняв м'яч на груди в районі лівого кута воротарського майданчика та пробив у ближній кут - Пеньков відбив.

08 березня о 15:44 Олександр Снітко Олександр  Снітко
10’

Юрченко у боротьбі за м'яч наступ на ногу опоненту. Жовта картка.

08 березня о 15:43 Олександр Снітко Олександр  Снітко
9’

Металіст 1925 виконав штрафний удар з лівого флангу. Навіс від Юрченка прийшовся на голову гравцю ЛНЗ.

08 березня о 15:40 Олександр Снітко Олександр  Снітко
5’

Команди обмінялися порушеннями правил у нападі.

08 березня о 15:38 Олександр Снітко Олександр  Снітко
4’

Пеньков впевнено зіграв на виході та вибив м'яч після навісу з кутового.

08 березня о 15:37 Олександр Снітко Олександр  Снітко
3’

Гармаш намагався прострілити з правого краю штрафного майданчика, захисник у підкаті заблокував.

08 березня о 15:34 Олександр Снітко Олександр  Снітко

МАТЧ РОЗПОЧАТО!

08 березня о 15:29 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Команди вийшли на поле.

08 березня о 14:49 Олександр Снітко Олександр  Снітко

07 березня о 22:54 Олександр Снітко Олександр  Снітко

У п'ятницю, 8 березня, відбудеться матч 20-го туру Української Прем'єр-ліги, в якому зустрінуться харківський «Металіст 1925» і черкаський ЛНЗ. Поєдинок відбудеться на стадіоні «Лівий берег» в Київській області. Початок призначено на 15:30.

• Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

У двох стартових турах весняної частини сезону підопічні Віктора Скрипника турнірних балів не здобули: поразки 2:4 від «Динамо» та 0:2 від «Миная». Черкаський клуб у першому після зимової перерви турі зазнав на своєму полі поразки від «Кривбасу» з рахунком 0:3, але після в Житомирі обіграв «Полісся» – 1:0.

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу «Металіст 1925» – ЛНЗ.