06.03.2024 22:00 – FT 2-й матч. Результат першого матчу 1:0 1 : 1

Лунін йде до чвертьфіналу. Реал у матчі-відповіді зіграв внічию з Лейпцигом

Мадридський клуб продовжить боротьбу у Лізі чемпіонів

9428
9

У матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги чемпіонів зустрілися мадридський «Реал» і РБ «Лейпциг». Першу зустріч виграли «галактікос» з рахунком 1:0. Поєдинок завершився внічию, яка вивела до чвертьфіналу господарів поля.

Гості активно розпочали матч. Двічі на ударній позиції опинявся Опенда, який обидва рази пробив повз ціль. Мадридці грали обережно, насамперед приділяючи увагу обороні своїх воріт. Свої атаки «галактикос» не доводили до гостроти, а ось «бики» здійснили кілька перспективних підходів. Відмінний шанс перед перервою втратив той самий Опенда, який після навісу з кутового прийняв м'яч і не влучив у ворота.

У другому таймі господарі поля заграли більш інтенсивно та почали створювати проблеми обороні РБ «Лейпциг». Додав агресії атакам «галактикос» Родріго, який вийшов на поле. Саме він міг відкрити рахунок у матчі, коли з гострого кута не зумів пробити Гулачі. А за кілька миттєвостей мадридці організували стрімку контратаку, яка завершилася ювелірною передачею Беллінгема та точним ударом Вінісіуса.

Пропустивши гол, гості побігли виправляти ситуацію та одразу зуміли зрівняти результат. Навіс Раума ударом головою замкнув Орбан, який зіграв на випередження. Лунін у цій ситуації був безсилий.

Надалі гості намагалися перевести гру в овертайм, але чогось путнього біля воріт «Реала» створити не змогли. Кілька разів гравці «Лейпцига» намагалися застати зненацька Луніна ударами з-за меж штрафного майданчика, але український голкіпер впевнено справлявся з цими спробами гостей.

У підсумку «галактикос» утримали прийнятний результат і стали учасниками 1/4 фіналу Ліги чемпіонів.

Ліга чемпіонів. 1/8 фіналу. Матч-відповідь.

«Реал» – РБ «Лейпциг» – 1:1. Перший матч – 1:0

Голи: Вінісіус (65) – Орбан (68)

Попередження: Вінісіус (54), Чуамені (73), Кроос (75) – Шлагер (20), Раум (50), Орбан (71)

«Реал»: Лунін, Менді, Начо, Рюдігер, Карвахаль, Камавінга (Родріго, 46), Кроос (Модрич, 78), Чуамені, Вальверде, Беллінгем (Хоселу, 85), Вінісіус

РБ «Лейпциг»: Гулачі, Раум, Орбан, Люкеба, Хенріхс, Сімонс, Шлагер (Ельмас, 85), Айдара (Кампл, 90), Ольмо, Шешко (Баумгартнер, 85), Опенда (Поульсен, 77)

Арбітр: Давіде Масса (Італія)

Стадіон «Сантьяго Бернабеу» (Мадрид, Іспанія)