Як виглядає таблиця Ла Ліги після поразки Жирони та нічиєї Барселони?

1-4 березня відбулися матчі 27-го туру чемпіонату Іспанії

48098
4
Getty Images/Global Images Ukraine

1-4 березня відбулися матчі 27-го туру Ла Ліги.

У центральному поєдинку туру «Валенсія» та «Реал» Мадрид зіграли внічию з рахунком 2:2. Український форвард «кажанів» Роман Яремчук відзначився забитим голом у ворота українця Андрія Луніна на 30-й хвилині.

Для Яремчука це 3-й м'яч у футболці «Валенсії». Поєдинок не обійшовся без скандального епізоду. Джуд Беллінгем забив на 90+9-й, проте після фінального свистка. Англієць бурхливо висловлював свої емоції рефері, за що отримав червону картку.

«Жирона» разом з українськими футболістами Артемом Довбиком та Віктором Циганковим у гостях несподівано поступилася «Мальорці» 0:1. Українці провели на полі усі 90 хвилин.

«Барселона» після осічки «Жирони» мала можливість вийти на другу позицію в таблиці, проте не скористалася шансом і розписала мирову з «Атлетіком» 0:0.

Єдина команда з топ-5 Ла Ліги, яка не втратила очки у 27-му турі, – «Атлетіко». «Матрацники» виграли у «Бетіса» 2:1.

Лідером чемпіонату Іспанії є «Реал» із Луніним. У підопічних Карло Анчелотті 66 очок. У «Жирони» із Довбиком та Циганковим, яка йде другою, в активі 59 пунктів. У «Барселони» третій рядок та 58 балів.

На 4-й позиції – «Атлетіко» (55), а топ-5 замикає «Атлетік» (50). «Валенсія» та Яремчук – 9-ті (37).

Ла Ліга 2023/24. 1-4 березня. 27-й тур

• Сельта – Альмерія – 1:0
  • Севілья – Реал Сосьєдад – 3:2
  • Райо Вальєкано – Кадіс – 1:1
  • Хетафе – Лас-Пальмас – 3:3
  • Валенсія – Реал Мадрид – 2:2
  • Вільярреал – Гранада – 5:1
  • Атлетіко – Бетіс – 2:1