Яремчук забив Луніну. Валенсія зіграла унічию з Реалом на Местальї

Матч завершився з рахунком 2:2

8980
79
Getty Images/Global Images Ukraine. Роман Яремчук

У суботу, 2 березня, відбувся матч 27-го туру чемпіонату Іспанії з футболу, в якому зіграли «Валенсія» та «Реал Мадрид».

Гра пройшла на стадіоні «Месталья», який знаходиться у Валенсії. Матч завершився внічию – 2:2.

Український нападник Роман Яремчук вийшов у стартовому складі «Валенсії» та відіграв 57 хвилин. За «Реал» відіграв Андрій Лунін, для якого цей матч став восьмим поспіль у старті за «галактікос».

Відкрив рахунок у матчі найкращий голеадорв «кажанів» Уго Дуро на 27-й хвилині, а вже через три хвилини відправив м'яч у сітку воріт Луніна Яремчук, скориставшись грубою помилкою у захисті. Скоротив відставання ще до перерви Вінісіус Жуніор, який на 76-й хвилині зрівняв рахунок у матчі.

Після цього матчу «Реал» продовжує лідирувати у Ла Лізі з 66 очками. У «Валенсії» 37 очок та поки дев'ята позиція.

Ла Ліга. 27-й тур, 2 березня.

Валенсія – Реал Мадрид – 2:2
Голи: Дуро, 27, Яремчук, 30 – Вінісіус Жуніор, 45+5, 76.

Валенсія: Мамардашвілі, Фульк'є, Діакабі, Москера, Гайя, Франсіско Перес (Петер Федеріко, 73), Канос (Гільямон, 57), Пепелу, Герра (Амалла, 73), Яремчук (Дієго Лопес, 57), Дуро.

Реал Мадрид: Лунін, Карвахаль, Рюдігер, Тчуамені, Менді (Фран Гарсія, 72), Кроос (Модрич, 63), Вальверде, Камавінга (Хоселу, 72), Беллінгем, Вінісіус Жуніор, Родріго (Браїм Діас, 63).

Райо Вальєкано – Кадіс – 1:1
Голи: Лежен, 88 – Каррера, 90+12.

Хетафе – Лас-Пальмас – 3:3
Голи: Мата, 11, Грінвуд, 14, Максимович, 45 – Рамірес, 35, Кардона, 50, Мунір, 57.