ФІЛІПОВ: «Я просто стояв на своєму місці. Спрацювала гольова чуйка»
Форвард «Дніпра-1» став автором переможного гола у ворота київської «Оболоні»
![ФІЛІПОВ: «Я просто стояв на своєму місці. Спрацювала гольова чуйка»](https://pic.sport.ua/images/news/0/16/155/orig_671031.jpg)
Форвард «Дніпра-1» Олександр Філіппов, автор переможного голу у ворота київської «Оболоні» (1:0), прокоментував підсумки матчу в інтерв’ю журналістам 19-го туру в мікс-зоні:
– Завжди приємно забивати переможні м’ячі, але головне те, що команда сьогодні показала характер. Десь вистояли в обороні, адже на перший план виходили бійцівські якості, котрі ми показували протягом всього матчу, і при цьому створювали моменти, особливо у першому таймі. Гадаю, що перемогли більш-менш заслужено.
– З «Минаєм» у команди було більше моментів, але гра закінчилася внічию. Сьогодні гольових моментів менше, проте виграли. Який матч був складніше?
– Важко сказати. З «Минаєм» були не дуже вдалі моменти при переході до оборони, в наслідок чого давали супернику створювати багато моментів біля власних воріт. Сьогодні ж терпіли. Знали, як буде «Оболонь» діяти – шукати вільні зони за спинами наших захисників, тому ми трошки віддали ініціативу і самі шукали моменти для пресингу і намагалися їх накривати.
– На контратаках простіше грати?
– Коли поле у такому стані, хоча воно однаково для обох команд, але ж ми більше любимо грати з м’ячом і через контроль створювати моменти, проте все це сьогодні було важко робити, особливо через центр. Ви самі бачили, що м’яч дробить, і через одну незручну передачу можна одразу отримати контратаку на власні ворота. Тому ми намагалися не ризикувати і діяти прагматично.
– Ваша заміна здалося викликала здивування, але потім з’ясували чому саме таке було тренерське рішення?
– Це була звичайна заміна і так – тренерське рішення. Треба було щось освіжити в передній лінії. Думаю, що Даніель добре впорався зі своїм завданням, адже він шукав зони і чіплявся за м’ячі. Він зберігав для команди м’яч, і потім вже хлопці йшли створювати моменти.
– Ну, а ви тепер будете свіжішим на наступний матч?
– Мабуть так. Наступна гра вже у п’ятницю, а потім у вівторок, тож виходить , що за 9 днів три матчі. А як ви бачите обойма у нас не дуже велика, і багато у нас молоді в заявці. Усі ми чекаємо на повернення травмованих футболістів. У нас повинно бути як можна більше бойових одиниць.
– А як прокоментуєте свій гол? Сарапій пробив головою, а далі якийсь сумбур почався.
– Я просто стояв на своєму місці. Пішла хороша подача з кутового, на яку Едік відмінно вистрибнув. У мене ж було трошки фарту, але без цього у футболі нікуди. Можна сказати, що спрацювала гольова чуйка – опинився в потрібний час в потрібному місці.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![Усик розповів, чому не добив Ф'юрі у дев'ятому раунді мегафайту за абсолют](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/78/middle_695714.jpg)
![Усик розповів, чому не добив Ф'юрі у дев'ятому раунді мегафайту за абсолют](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/78/small_695714.jpg)
Українцю завадив рефері
![Дві стійки, але не більше. Шахтар у спарингу програв чемпіону Хорватії](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/78/middle_695761.jpg)
![Дві стійки, але не більше. Шахтар у спарингу програв чемпіону Хорватії](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/78/small_695761.jpg)
Донецький клуб поступився «Динамо» Загреб із рахунком 0:1 у товариському поєдинку
![Грізманн може несподівано залишити Атлетіко. Відомо, куди хоче перейти](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/78/slider_695745.jpg)
![Усик уперше висловився про роботу рефері в бою проти Ф'юрі](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/78/slider_695627.jpg)
![Стала відома ключова причина вибору Довбика на користь Роми](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/78/slider_695616.jpg)