Шахтар – Кривбас – 5:2. Текстова трансляція матчу

456
УПЛ

Українська Прем'єр-ліга. 19 тур

«Шахтар» – «Кривбас» – 5:2

Голи: Конопля, 9, Криськів, 22, 82, Бондаренко, 68, Траоре, 90+3 – Прінс, 20, Стецьков, 85

Попередження: Прінс, 22 – Назарина, 71

Вилучення: Ілич, 57 (груба гра)

«Шахтар»: Різник - Конопля, Бондар, Ракіцький, Педріньо (Азаров, 90) - Бондаренко, Криськів (Цуканов, 90) - Зубков (Швед, 90), Судаков, Невертон (Назарина, 61) - Сікан (Траоре, 75).

Запас: Рудько, Твардовський, Гочолеішвілі, Келсі, Міроші, Кевін, Лацабідзе.

«Кривбас»: Кліщук - Бандейра, Понєдєльнік, Стецьков, Дібанго - Кузик (Задерака, 75), Ілич - Луньов (Вакулко, 63), Бізімана, Соса (Блізніченко, 63) - Прінс Аду 9Кожушко, 63).

Запас: Хома, Маханьков, Сантіні, Бескоровайний, Татарков, Твердохліб, Хомченовський, По.

Арбітр: Микола Балакін (Київська область)

«Арена Львів» (Львів)

03 березня о 20:07 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

КІНЕЦЬ МАТЧУ!

03 березня о 20:04 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
90’ +3

ГГГГГГООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛ!!!!!!!!!!!

Траоре підставив голову під дальній удар Бондаренка і змінив траєкторію.

03 березня о 20:01 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
90’

П'ять хвилин додано.

03 березня о 19:59 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
90’

Заміни в Шахтаря

Цуканов поміняв Криськіва, Швед - Зубкова, Азаров - Педріньо.

03 березня о 19:57 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
88’

Різник спіймав удар Кожушка в праву дев'ятку.

03 березня о 19:55 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
85’

ГГГГГОООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ!!!!!!!!!!!

Стецьков видряпав м'яч в Коноплі, розвернувся і з близької відстані пробив у лівий кут воріт.

03 березня о 19:52 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
84’

Момент!

Траоре поставив корпус, ввійшов у штрафний і пробив мимо лівої штанги!

82’

ГГОООЛЛЛ!!!

Криськів по центру ввійшов у штрафний і пробив під ліву стійку.

03 березня о 19:47 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
78’

Простріл Зубкова справа не встиг замкнути Траоре.

03 березня о 19:45 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
77’

Шахтар грає в пас в штрафному Кривбаса.

03 березня о 19:44 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
76’

Кліщук відбиває сильний дальній удар.

03 березня о 19:43 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
75’

Заміни в команд

Траоре поміняв Сікана. В Кривбаса Задерака змінив Кузика.

03 березня о 19:38 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
73’

Шахтар контролює м'яч біля штрафного Кривбаса.

03 березня о 19:34 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
71’

Назарина не встигав і грубо прямими ногами в'їхав у суперника в центрі.

03 березня о 19:33 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
68’

ГОООЛЛЛ!!!

Зубков справа віддав у штрафний і Бондаренко акуратно поклав у дальній кут з правої сторони штрафного!

68’

ГОООЛЛЛ!!!

03 березня о 19:32 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
67’

МОМЕНТ!!!!

Ракіцький закинув черпаком і Сікан, перекидаючи черпаком, не влучив зовсім трохи у ворота!

03 березня о 19:30 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
65’

Небезпечно!

Судаков міг пробити з меж штрафного, але затягнув з ударом, в атаці-відповіді Блізніченко не пройшов по фланзі.

03 березня о 19:27 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
63’

Замни в Кривбаса

Кожушко, Блізніченко і Вакулко поміняли Прінса, Сосу і Луньова.

03 березня о 19:24 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
61’

Заміна в Шахтаря.

Назарина замість Невертона.

03 березня о 19:23 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
60’

Момент!

Сікан з близької відстані після пасу Зубкова на силу б'є - мимо.

03 березня о 19:21 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
58’

Бандейра справа пробував закинути парашутик, вийшло незграбно.

03 березня о 19:20 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
57’

Арбітр подивився повтор, відмінив жовту картку Іличу і дав червону а те, що той наступив на ахілл Криськіву.

03 березня о 19:18 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
55’

Ілич фолить на Криськіві і йде вибачатися. Обережно, був прецендент.. Жовта картка.

03 березня о 19:16 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
54’

Зубков запоров перспективний штрафний, влучивши у стінку.

03 березня о 19:15 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
52’

Сікан фолить в атацці біля чужого штрафного. В атаці-відповді Прінс віддав направо сосі і той пробачив Шахтар, метрів з 10 пробивши над порожнім правим кутом.

03 березня о 19:12 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
49’

Не виглядає гра цілісною, і Кривбас зблід.

03 березня о 19:10 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
47’

МОМЕНТ!

Зубков бив в обвідним ударом з правого кута штрафного і влучив у поперечину в дальньому куті!

03 березня о 19:08 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАВСЯ!

03 березня о 18:51 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
45’

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАКІНЧИВСЯ!

03 березня о 18:47 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
43’

Кінцівка тайму проходить в гострих атаках Шахтаря.

40’

Кривбас досі не може довести справу до акцентованої атаки після пропущеного другого голу.

03 березня о 18:42 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
37’

УДАР!

Стецьков метрів з 35 бив, м'яч просвистів над правою дев'яткою!

03 березня о 18:40 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
34’

Показали повтор голу, Дібанго сфолив на Зубкові і пішов вибачатися, оголивши фланг, інші гравці зупинилися, а Криськів віддав у порожній коридор пас. Таке, будуть розмови.

03 березня о 18:38 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
33’

Бізімана підкотився під Судакова на фланзі.

03 березня о 18:37 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
32’

Небезпечно!

Конопля вибіг на ворота з гострого кута справа, але Кліщук грамотно вийшов і перекрив кут обстрілу.

03 березня о 18:34 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
28’

Удар Невертона справа з гострого кута заблокували.

03 березня о 18:30 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
26’

Дальній удар Ілича летить мимо правої штанги!

03 березня о 18:28 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
22’

Там гравець Щахтаря лежав на газоні й інші гравці не чекали, що донецька команда швидко розігруватиме м'яч.

Прінс за емоції попередження отримав!

03 березня о 18:27 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
22’

ГОООООЛ!!!!

Криськів несподівано розіграв м'яч, Бондаренко в штрафному отримав, віддав назад Криськіву, котрий на силу пробив у кут воріт.

03 березня о 18:25 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
21’

Відзначимо непогане переведення наліво від Бандейри в гольовій атаці.

03 березня о 18:24 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
20’

ГГГГГГГГГГГГГООООООООООЛЛЛЛЛЛЛ!!!!!!!!!!!!!!!

Дібанго метеором промчався по лівому флангу, прострілив, Конопля не вибив, Ракіцький не встиг і Прінс в дотик розстріляв Різника!!!!

03 березня о 18:22 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
19’

Небезпечно!

Після подачі Зубкова справа Бондар підрізав головою, але вийшло не надто точно.

03 березня о 18:20 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
17’

Довгий розіграш закінчився ударом Прінса в дотик з носка метрів з 16, вийшло дуже неточно.

03 березня о 18:18 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
15’

МОМЕНТТТТТ!!!!!!!!!!!!

Луньов віддав наліво Прінсу, той прострелив вздовж воріт і Луньову в підкаті не вистачило сантиметрів, щоб замкнути.

03 березня о 18:17 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
14’

Швидка атака Кривбаса закінчилася ударом Прінса з лінії воріт мимо лівої штанги, але там і офсайд був.

03 березня о 18:16 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
12’

Прінс після закидання в боротьбі з Бондарем падає і вимагає пенальті, але ні.

03 березня о 18:13 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
9’

ГООООЛ!!!

1:0. Груба помилка воротаря Кліщука, котрий після подачі Криськіва і несильного удару Бондаренка головою не втримав м'яч в руках. Той відлетів в коліно Коноплі і зрикошетив у ворота, навряд чи це був акцентований удар футболіста Шахтаря.

03 березня о 18:11 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
9’

Навіс Кузика справа головою зупинив Ракіцький і Різник забрав у руки.

03 березня о 18:10 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
7’

Зубков пробив здалеку, низовий удар вийшов дуже неточним. Дощ тим часом у Львові.

03 березня о 18:09 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
5’

Контролював м'яч без загострень Шахтар, тепер перехопив м'яч Кривбас, але швидко втратив.

03 березня о 18:05 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
2’

Педріньо і Невертон по черзі били з меж штрафного, але обидва удари заблокували захисники.

03 березня о 18:03 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

МАТЧ РОЗПОЧАВСЯ!

Відкриватиме матч першим символічним ударом Іван Борулько, боєць Національної гвардії на псевдо «Сталевий». Героям слава!

02 березня о 18:43 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

В неділю, 3 березня, відбудеться поєдинок 19 туру Української Прем'єр-ліги, в якому гратимуть донецький «Шахтар» та криворізький «Кривбас». Гра пройде у Львові на полі «Арени Львів», початок – о 18:00.

• Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

Обидві команди є претендентами на чемпіонство, тому нас очікуватиме дуже бойовий матч. В першому турі після відновлення УПЛ команди зіграли по різному, але, схоже, матимуть за свої поєдинки однакову кількість набраних балів – якщо «Кривбас» впевнено розгромив ЛНЗ, то «Шахтар» не справився з «Олександрією», але «гірники» все ж отримають, мабуть, «кабінетні» три очки через грубе порушення регламенту «Олександрією», яка чомусь випустила на поле незаявленого гравця.

Sport.ua проведе текстову трансляцію поєдинку «Шахтар» – «Кривбас».