Україна – Болгарія – 3:0. Успіх у жіночій Лізі націй. Відео голів та огляд

Дивіться відеоогляд стикового матчу за право грати у дивізіоні B

438
0
УАФ

27 лютого жіноча збірна України провела матч-відповідь проти команди Болгарії в плей-оф за право грати в дивізіоні В Ліги націй.

Після розгромної перемоги в першому поєдинку, на виїзді, із рахунком 4:0 підопічні Володимира Пятенка фактично виконали головне завдання – забезпечили збереження прописки в Лізі В. Однак розслаблятися у другій, номінально домашній зустрічі на стадіоні «Мардан» у місті Анталья вони не збиралися.

Причому українки довели це на самому початку матчу. На 15-й хвилині Кравчук із кута штрафного майданчика пробила в дальню стійку, а на добиванні Ольга Овдійчук із рикошетом відкрила рахунок. А вже за три хвилини Натія Панцулая виконала передачу до штрафного на Хімич, яка зробила простріл, і краще за всіх у ситуації розібралася Інна Глущенко.

Крапку в зустрічі українки поставили на 81-й хвилині. Петрик виконала подачу штрафного з лівого флангу на ближній кут воротарського, і Любов Шматко головою пробила в ближній кут воріт – 3:0.