Наставник Жирони оцінив переможний матч з Райо, у якому забив Циганков

40558
0
Getty Images/Global Images Ukraine. Мічел

У понеділок, 26 лютого, відбувся поєдинок 26-го туру іспанської Ла Ліги, в якому зіграли «Жирона» і «Райо Вальєкано».

Гра пройшла на стадіоні «Монтіліві» в Жироні. Господарі перемогли з рахунком 3:0.

Головний тренер «Жирони» Мічел поділився враженнями від цього поєдинку.

«Ми знали, що «Райо» – це команда, яка рідко створює моменти. У першому таймі ми були занадто вертикальні. Ми намагалися віддати останній пас, але невдало. Це спричинило для нас багато втрат. У другому таймі гол дав нам спокій.

Наш суперник зіграв дуже добре у меншості, але ми змогли забити багато голів на контратаках. Дуже складний матч, рахунок 3:0 не повністю відображає те, що було на полі, гра була рівнішою.

Попереду ще багато матчів. Команда повинна була перемогти після трьох невдач. Ми знову перемагаємо, ставши командою з найбільшою результативністю в Ла Лізі. Ми хочемо залишатися собою до кінця.

Сподіваюся, ми зможемо продовжити боротьбу за високі місця у лізі. Ми випереджаємо «Атлетік» на 10 очок, але нам ще багато чого потрібно зробити. Ми повинні продовжувати працювати на 100%, щоб мати змогу втілити мрію – кваліфікуватися у Лігу чемпіонів», – сказав Мічел.

Події матчу

90’ +6
ГОЛ ! М'яч забив Савіо (Жирона).
90’ +1
76’
Pep Chavarria (Райо Вальєкано) отримує червону картку.
52’
ГОЛ ! М'яч забив Віктор Циганков (Жирона).
(244)

Не Санчо. В УЄФА назвали найкращого гравця матчу ЛЧ Боруссія Д – ПСЖ
Футбол | 02 травня 2024, 01:47 1

Дортмундський клуб здолав французький колектив з рахунком 1:0 у першій півфінальній грі