МОДРИЧ: «Ми показали, що ніколи не здаємося. Це гени Реала»

Автор переможного голу у ворота «Севільї» прокоментував гру

430
0
Getty Images/Global Images Ukraine. Лука Модрич

Півзахисник «Реала» Лука Модрич прокоментував перемогу над «Севільєю».

Мадридська команда на «Сантьяго Бернабеу» перемогла з рахунком 1:0 у 26-му турі Ла Ліги. Єдиний гол забив на 81-й хвилині Модрич, який вийшов на заміну в другому таймі.

«Це був дуже складний матч. Із «Севільєю» було нелегко, але в підсумку ми здобули перемогу, а це найголовніше. Перемога у такий спосіб приносить нам трохи більше задоволення, хоч ми могли забити раніше. Я радий, що зробив внесок у забитий гол. Нам треба продовжувати рухатися вперед.

Ключем до перемоги стала наша наполегливість. Ми ніколи не зупинялися, продовжували йти вперед та створювали багато моментів. Ми знали, що не можемо дозволити трьом очкам вислизнути від нас. Ми не могли допустити, щоб «Барселона» наблизилася до нас.

Ми показали, що продовжуємо йти до кінця та ніколи не здаємось. Ми вже багато разів показували це раніше, це гени «Реала». Ми хотіли би закрити питання про переможця раніше, але інколи так буває.

Щодо мого голу, то я тренуюся щодня на базі, б'ю по воротах. Я вдарив сьогодні та, дякувати Богу, поцілив», — цитує хорвата клубна пресслужба.