26 лютого о 17:24 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Оболонь заробила штрафний на правому фланзі атаки.

26 лютого о 17:22 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Поточний тайм триватиме ще, як мінімум, три хвилини.

26 лютого о 17:21 Олександр Снітко Олександр  Снітко
88’

Суханов здалеку з лівого флангу пробив повз ближню стійку.

26 лютого о 17:17 Олександр Снітко Олександр  Снітко
84’

ГГГГГГГГГГГОООООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ! Авагімян виконав подачу кутового з правого флангу до центру штрафного, де Штогрін головою пробив у дальній кут.

26 лютого о 17:15 Олександр Снітко Олександр  Снітко
80’

Іпалібо вийшов замість Шпорна.

26 лютого о 17:13 Олександр Снітко Олександр  Снітко
79’

Фол на картку від Брагару проти свіжого Таранухи.

26 лютого о 17:12 Олександр Снітко Олександр  Снітко
78’

Бойчук замінив Шаповала.

26 лютого о 17:10 Олександр Снітко Олександр  Снітко
77’

Замість Краснопіра вийшов Тарануха.

26 лютого о 17:07 Олександр Снітко Олександр  Снітко
74’

ГГГГГГГГООООООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛ! Продавив на правому фланзі атаки Васильєва Вишневський, після чого зробив передачу повз Салюка на Краснопіра, а той переграв воротаря.

26 лютого о 17:04 Олександр Снітко Олександр  Снітко
71’

Прокопенка штовхнув у спину на правому фланзі атаки Зігі.

26 лютого о 17:02 Олександр Снітко Олександр  Снітко
69’

Авагімян вийшов замість Кузика.

26 лютого о 16:59 Олександр Снітко Олександр  Снітко
68’

Слободяна замінив Вишневський.

26 лютого о 16:57 Олександр Снітко Олександр  Снітко
64’

Тисне Оболонь, а на Григорчуку й лиця немає.

26 лютого о 16:55 Олександр Снітко Олександр  Снітко
61’

МОМЕНТ! Варакута помилився з вибиванням м'яча за межі штрафного, Суханов перехопив, після чого пробивав здалеку, але голкіпер виправився.

26 лютого о 16:51 Олександр Снітко Олександр  Снітко
58’

Черненко ударом у дотик у центрі штрафного завершував передачу з лівого флангу, але влучив у захисника.

26 лютого о 16:50 Олександр Снітко Олександр  Снітко
56’

Контроль м'яча від Оболоні на чужій половині.

26 лютого о 16:46 Олександр Снітко Олександр  Снітко
53’

МОМЕНТ! Грисьо виконав подачу з правого флангу до воротарського, де Суханов зльоту не піймав м'яч на ногу.

26 лютого о 16:44 Олександр Снітко Олександр  Снітко
52’

МОМЕНТ! Подача Слободяна з правого флангу завершилась на ближній ударом головою від Краснопіра під поперечину, але Варакута парирував.

26 лютого о 16:41 Олександр Снітко Олександр  Снітко
49’

Передача Лук'янчука лівим флангом атаки звалилась із ноги й полетіла в аут.

26 лютого о 16:39 Олександр Снітко Олександр  Снітко
47’

Чорноморець тримає м'яч на старті тайму.

26 лютого о 16:37 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАТО!

26 лютого о 16:21 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАВЕРШЕНО!

45’

МОМЕНТ! Дальній постріл Мединського завершував зміщення з правого флангу, але м'яч воротар витягнув на кутовий.

26 лютого о 16:18 Олександр Снітко Олександр  Снітко
42’

Немає просувань до чужого штрафного від Оболоні в атаці цими хвилинами.

26 лютого о 16:16 Олександр Снітко Олександр  Снітко
39’

Уперто не відходять від центральної лінії команди.

26 лютого о 16:13 Олександр Снітко Олександр  Снітко
36’

Гра в позиційних атаках від Чорноморця на чужій половині.

26 лютого о 16:09 Олександр Снітко Олександр  Снітко
33’

МОМЕНТ! Дальній постріл Мединського з правого флангу над воротами небезпечно підрізав головою захисник.

26 лютого о 16:07 Олександр Снітко Олександр  Снітко
30’

Приймак боровся в чужому штрафному за подачу з правого флангу від кута поля, але отримав пошкодження.

26 лютого о 16:06 Олександр Снітко Олександр  Снітко
27’

Або Григорчук зараз вийде на поле, або його команда нарешті почне працювати.

26 лютого о 16:01 Олександр Снітко Олександр  Снітко
25’

Кутовий від Слободяна з лівого флангу за межі штрафного вибили захисники.

26 лютого о 16:00 Олександр Снітко Олександр  Снітко
23’

Дуже лояльна робота від арбітра що стосовно фолів.

26 лютого о 15:55 Олександр Снітко Олександр  Снітко
20’

МОМЕНТ! Салюк зняв із рук Варакути подачу з правого флангу на дальній бік штрафного, де Прокопенко бив зльоту, але не влучив.

26 лютого о 15:53 Олександр Снітко Олександр  Снітко
18’

Навіс кутового з лівого флангу від Оболоні вибили за межі штрафного захисники.

26 лютого о 15:51 Олександр Снітко Олександр  Снітко
15’

26 лютого о 15:49 Олександр Снітко Олександр  Снітко
13’

МОМЕНТ! Відібраний у Ієде в центрі поля м'яч відскочив на Краснопіра, який протягнув його до штрафного й пробив над воротами.

26 лютого о 15:46 Олександр Снітко Олександр  Снітко
11’

МОМЕНТ! Слободян отримав відскок від суперників у пів колі перед штрафним, але пробив низом повз ліву стійку.

26 лютого о 15:45 Олександр Снітко Олександр  Снітко
10’

Грисьо прочитав пас на загострення з правого флангу від Ієде до зони перед штрафним на Штогріна.

26 лютого о 15:41 Олександр Снітко Олександр  Снітко
7’

МОМЕНТ! Мединський дальнім ударом із лівого флангу спрямував м'яч до рук воротаря.

26 лютого о 15:40 Олександр Снітко Олександр  Снітко
5’

Господарі, поки що, атакують через довгі передачі й усе по тому.

26 лютого о 15:39 Олександр Снітко Олександр  Снітко
3’

Не цураються бити по ногам один одного футболісти.

26 лютого о 15:36 Олександр Снітко Олександр  Снітко
1’

Одесити атакують на старті матчу.

26 лютого о 15:35 Олександр Снітко Олександр  Снітко

МАТЧ РОЗПОЧАТО!

26 лютого о 14:38 Олександр Снітко Олександр  Снітко

26 лютого о 14:37 Олександр Снітко Олександр  Снітко

У понеділок, 26-го лютого, відбудеться поєдинок 18-го туру Української Прем'єр-ліги, у якому змагатимуться київська «Оболонь» і одеський «Чорноморець». Матч пройде в Києві, на полі стадіону «Оболонь-Арена», початок о 15:30.

Перший тур УПЛ після зимової паузи завершуватиме гра в столиці, у якій нема чого втрачати обом командам. Колектив Валерія Іващенка не може виграти вже шість матчів у чемпіонаті, тоді як футболісти Романа Григорчука зупинили серію з чотирьох поразок поспіль лише перед виходом на канікули. Проблеми схожі, ось тільки за «моряками» залишився сильний старт сезону, але чи зникло прокляття чужого поля, поки вони тренувалися закордоном?

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу «Оболонь» – «Чорноморець».