Арбітр: Денис Шурман (Київська область).

Стадіон: «Ніка» (м. Олександрія Кіровоградської області).

26 лютого о 17:17 Олександр Снітко Олександр  Снітко

26 лютого о 17:15 Олександр Снітко Олександр  Снітко

26 лютого о 17:14 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Компенсовано три хвилини

89’

Небезпечно!

Траоре виконав передачу на дільний кут воротарського майданчика, Педрійньо завдав удару, Шевченко в падінні забрав м'яч.

26 лютого о 17:11 Олександр Снітко Олександр  Снітко
88’

Матвієнко сфолив в центрі поля та зірвав атаку Олександрії.

87’

СТІЙКА!

Після діагоналі від Степаненка Швед пробив головою з гострого кута - м'яч влучив у ближню стійку воріт!

26 лютого о 17:08 Олександр Снітко Олександр  Снітко
85’

Шевченко забрав м'яч до рук після навісу з кутового.

26 лютого о 17:05 Олександр Снітко Олександр  Снітко
82’

Бондарь пробив головою після навісу зі штрафного удару, Шевченко правильно обрав позицію та забрав м'яч до рук.

26 лютого о 17:04 Олександр Снітко Олександр  Снітко
80’

Матвієнко виконав дуже неточну діагональну передачу.

26 лютого о 17:02 Олександр Снітко Олександр  Снітко
78’

Калітвінцев грубо зіграв проти Бондаренка. Попередження.

26 лютого о 17:01 Олександр Снітко Олександр  Снітко
78’

Заміни у складі Олександрії. Шостак та Скорко гратимуть замість Мартинюка та Михайленка.

78’

МАТЧ ВІДНОВЛЕНО!

26 лютого о 16:56 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Матч буде поновлено о 17:00

26 лютого о 16:54 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Відбій!

26 лютого о 16:25 Олександр Снітко Олександр  Снітко
78’

ПОВІТРЯНА ТРИВОГА!

77’

Калітвінцев пробив з-за меж штрафного майданчика, м'яч пролетів над поперечиною.

26 лютого о 16:20 Олександр Снітко Олександр  Снітко
74’

Конопля пробив з-за меж штрафного майданчика, м'яч пролетів набагато вище воріт.

26 лютого о 16:19 Олександр Снітко Олександр  Снітко
73’

Ще одна заміна у складі Олександрії. Де вийшов на поле замість Кулакова.

26 лютого о 16:18 Олександр Снітко Олександр  Снітко
72’

Педрійньйо віддав дуже неточно передачу в напрямку атакувальної лінії.

26 лютого о 16:17 Олександр Снітко Олександр  Снітко
70’

Олександрія протягом другого тайму тисне на ворота Шахтаря. Господарі набагато більше часу проводять на половині поля гостей.

26 лютого о 16:15 Олександр Снітко Олександр  Снітко
69’

Подвійна заміна у складі Олександрії. Бєляєв гратиме замість Ковальця, Джевані - замість Шулянського.

26 лютого о 16:12 Олександр Снітко Олександр  Снітко
65’

Мартинюк отримав попередження за фол проти Шведа. Удар ззаду по ногах.

26 лютого о 16:09 Олександр Снітко Олександр  Снітко
63’

Небезпечно!

Шахтар провів хорошу атаку. Швед обіграв Мартинюка, відпасував у штрафний майданчик на Бондаренка. Артем пробив, але Кампос заблокував.

62’

Судаков виконав штрафний удар з лівого флангу. Сікан пробив головою приблизно з лівого кута воротарського майданчика. М'яч полетів по центру, Шевченко забрав його до рік.

26 лютого о 16:06 Олександр Снітко Олександр  Снітко
59’

Швед втратив м'яч на правому фланзі на своїй половині поля. Олександрія провела атаку, яку завершив Михайленко ударом з-за меж штрафного майданчика. Різник у падінні відбив м'яч.

26 лютого о 16:04 Олександр Снітко Олександр  Снітко
58’

Три кутові удари поспіль виконав Калітвінцев. Двічі на ближній стійці м'яч вибивав Педріньйо, на третій раз Різник зіграв на виході та забрав м'яч до рук.

26 лютого о 16:02 Олександр Снітко Олександр  Снітко
56’

Подвійна заміна у складі Шахтаря. Замість Кевіна на поле вийшов Траоре, замість Криськіва - Степаненко.

26 лютого о 16:00 Олександр Снітко Олександр  Снітко
54’

Мартинюк зіграв на підборі та потужно пробив по воротах приблизно з 22 метрів - м'яч пролетів над поперечиною.

26 лютого о 15:57 Олександр Снітко Олександр  Снітко
51’

Ковалець пробив зі штрафного, м'яч влучив у стінку.

26 лютого о 15:56 Олександр Снітко Олександр  Снітко
50’

Криськів збив Ковальця неподалік від лінії штрафного майданчика.

26 лютого о 15:53 Олександр Снітко Олександр  Снітко
47’

Конопля заблокував удар Шулянського з меж штрафного майданчика.

26 лютого о 15:52 Олександр Снітко Олександр  Снітко
46’

Заміна у складі Шахтаря. Сікан гратиме замість Егіналду.

26 лютого о 15:51 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАТО!

26 лютого о 15:35 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАВЕРШЕНО!

26 лютого о 15:34 Олександр Снітко Олександр  Снітко
45’ +5

Шахтар невдало виконав кутовий.

26 лютого о 15:33 Олександр Снітко Олександр  Снітко
45’ +4

Ковалець прострілив вздовж воріт, Різник забрав м'яч до рук.

26 лютого о 15:32 Олександр Снітко Олександр  Снітко
45’ +3

Калітвінцев виконав штрафний удар. М'яч після його удару влучив в стінку.

45’ +1

Егіналду у верховій боротьбі налетів на Шулянського. Арбітр призначив штрафний на відстані близько 25 метрів від воріт, майже по центру.

26 лютого о 15:30 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Компенсовано чотири хвилини

26 лютого о 15:28 Олександр Снітко Олександр  Снітко
43’

Калітвінцев виконав штрафний удар з правого флангу. Захисники Шахтаря вибили м'яч зі штрафного майданчика.

26 лютого о 15:27 Олександр Снітко Олександр  Снітко
42’

Конопля закинув м'яч у штрафний майданчик на Егіналду, той пробив злету - повз дальній кут воріт пролетів м'яч.

26 лютого о 15:26 Олександр Снітко Олександр  Снітко
41’

Після навісу з кутового намагався пробити головою по воротах Кампос - невдало.

26 лютого о 15:25 Олександр Снітко Олександр  Снітко
40’

Калітвінцев навісив у штрафний майданчик, Бондар у падінні вибив м'яч на кутовий.

26 лютого о 15:20 Олександр Снітко Олександр  Снітко
35’

Замість Зубкова на поле вийшов Швед, який нарешті відновився після травми. Останнього разу Мар'ян грав у чемпіонаті України в вересні.

26 лютого о 15:19 Олександр Снітко Олександр  Снітко
33’

Зубков у зіткненні отримав пошкодження. Потрібна заміна.

26 лютого о 15:15 Олександр Снітко Олександр  Снітко
29’

Калітвінцев навісив у штрафний майданчик, Матвієнко перехопив передачу, яка адресувалася Шулянському.

26 лютого о 15:10 Олександр Снітко Олександр  Снітко
24’

Тепер вже новачок Шахтаря отримав попередження. Кевін ударив Калітвінцева ззаду по ногах.

26 лютого о 15:07 Олександр Снітко Олександр  Снітко
22’

Кампос грубо зіграв в центрі поля.

21’

Небезпечно!

Криськів втратив м'яч в центрі поля, Кулаков після паса партнера наблизився до штрафного майданчика та потужно пробив в напрямку дальнього кута воріт - трохи неточно.

26 лютого о 15:04 Олександр Снітко Олександр  Снітко
19’

Олександрія провела швидку контратаку. У завершальній стадії Шулянський прострілив вздовж воріт, Бондаренко зіграв на перехопленні.

26 лютого о 15:03 Олександр Снітко Олександр  Снітко
17’

Олександрія активно пресингує на чужій половині поля. Шахтарю не завжди вдається розпочати атаку.

26 лютого о 15:00 Олександр Снітко Олександр  Снітко
14’

Шевченко вчасно вийшов з воріт і забрав м'яч в ногах у Педріньйо. Класну передачу на бразильця віддав Судаков, який перекинув Копину.

26 лютого о 14:59 Олександр Снітко Олександр  Снітко
12’

Команди багато часу проводять у центрі поля, граючи в короткий і середній пас та шукаючи шляхи до воріт опонента

26 лютого о 14:53 Олександр Снітко Олександр  Снітко
8’

Було небезпечно біля воріт Шахтаря. М'яч після удару головою у виконанні Кулакова пролетів повз ворота.

7’

Перший удар по воротах у матчі завдав Судаков. Набагато вище поперечини пролетів м'яч.

26 лютого о 13:44 Олександр Снітко Олександр  Снітко

У Кіровоградській області знову оголошено повітряну тривогу!

26 лютого о 13:32 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Відбій повітряної тривоги. Матч розпочнеться приблизно через сорок хвилин.

26 лютого о 12:45 Олександр Снітко Олександр  Снітко

В Україні оголошено повітряну тривогу. Матч розпочнеться пізніше.

26 лютого о 12:38 Олександр Снітко Олександр  Снітко

26 лютого о 12:31 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Склад Шахтаря

26 лютого о 12:29 Олександр Снітко Олександр  Снітко
25 лютого о 22:50 Олександр Снітко Олександр  Снітко

У понеділок, 26 лютого, відбудеться матч 18-го туру Української Прем’єр-ліги, в якому гратимуть ФК «Олександрія» та донецький «Шахтар». Команди зустрінуться на стадіоні «Ніка» в Олександрії (Кіровоградська область). Початок призначено на 13:00.

• Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

Підопічні Руслана Ротаня на мажорній ноті завершили першу половину чемпіонату, з рахунком 3:0 перемігши в гостях «Металіст 1925». Під час зимової перерви колектив залишили колумбійський захисник Хосе Ернандес, а також два гравці середньої лінії Артур Микитишин та Іван Матюшенко. Поповнили ряди клубу інший футболіст із Колумбії Медісон Хуліо, португальський захисник Мігель Кампос, бразильський нападник Де, а також українець Денис Костишин, який повернувся зі США.

«Шахтар» разом з «Динамо» – потенційні лідери чемпіонату. Якщо виграють свої пропущенні матчі. Взимку команда підсилилася кількома виконавцями: бразильськими півзахисниками Кевіном і Марлоном Гомесом, а також грузинським захисником Лукою Лацабідзе. «Шахтар» залишили кілька футболістів, які гратимуть за інші команда на умовах оренди: Очеретько, Топалов, Булеза, Козик, Кастільйо.

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу «Олександрія» – «Шахтар».