Почеттіно випустив Мудрика у фіналі Кубка ліги Англії. Будуть екстратайми

Після основного часу рахунок у матчі «Челсі» – «Ліверпуль» 0:0

2748
5
Getty Images/Global Images Ukraine. Михайло Мудрик

25 лютого проходить фінальний матч Кубка англійської ліги з футболу між командами «Челсі» та «Ліверпуль».

Після основного часу поєдинку рахунок 0:0. Гра перейде до екстратаймів. Якщо клуби не визначать переможця після 30 хвилин, буде серія післяматчевих пенальті.

Український вінгер лондонців Михайло Мудрик розпочав матч на лаві запасних. Наставник «пенсіонерів» Маурісіо Почеттіно випустив українця лише на 90-й хвилині замість Ніколаса Джексона.

На 33-й хвилині Рахім Стерлінг забив гол, проте взяття воріт скасували через офсайд. На 60-й теж сталося і з «Ліверпулем» – гол Вірджіла ван Дейка скасували через положення поза грою.

Sport.ua проводить текстову та відеотрансляцію матчу Челсі – Ліверпуль.