25 лютого о 19:41 Олександр Снітко Олександр  Снітко

25 лютого о 19:38 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Ван Дейк забив головою після навісу з кутового!

25 лютого о 19:36 Олександр Снітко Олександр  Снітко
115’

МОМЕНТ!

Петровіч дивом зупинив м'яч на лінії воріт!

Навіс із лівого кута штрафного майданчика на дальню штангу на Елліотта, який головою пробив у штангу! Даннс намагався зіграти на добиванні Петровіч забрав м'яч!

25 лютого о 19:32 Олександр Снітко Олександр  Снітко
113’

Чалоба вийшов на поле замість Чілвелла.

25 лютого о 19:31 Олександр Снітко Олександр  Снітко
111’

Небезпечно!

Мадуеке пробив з-за меж штрафного майданчика, Келлехер відбив м'яч перед собою, але встиг потім забрати його до рук.

25 лютого о 19:29 Олександр Снітко Олександр  Снітко
109’

Мудрик отримав м'яч в районі кута воротарського майданчика, намагався обіграти опонента, наблизився до лицевої лінії та втратив момент для удару.

25 лютого о 19:25 Олександр Снітко Олександр  Снітко
106’

Заміна у складі Ліверпуля. Замість Конате на поле вийшов Куанса.

ДРУГИЙ ЕКСТРАТАЙМ РОЗПОЧАТО!

25 лютого о 19:22 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ПЕРШИЙ ЕКСТРАТАЙМ ЗАВЕРШЕНО

105’ +1

Келлехер вчасно вийшов за межі штрафного майданчика та вибив м'яч, який адресувався Мудрику.

25 лютого о 19:21 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Компенсовано одну хвилину

25 лютого о 19:17 Олександр Снітко Олександр  Снітко
101’

Діас прострілив вздовж воріт, захисник завадив виконати удар. М'яч відлетів до Цімікаса, він пробив, мяч зачепив гравця Челсі та полетів в руки Петровічу.

25 лютого о 19:14 Олександр Снітко Олександр  Снітко
99’

Еліотт пробив злету з меж штрафного майданчика - м'яч пролетів поруч з ближньою стійкою воріт.

25 лютого о 19:11 Олександр Снітко Олександр  Снітко
96’

Галлахер залишив поле. Замість нього гратиме Мадуеке.

25 лютого о 19:08 Олександр Снітко Олександр  Снітко
93’

Мудрик наздогнав Гомеса та вибив м'яч на кутовий. Спочатку Михайло проґавив підключення вінгера до атаки.

25 лютого о 19:05 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ПЕРШИЙ ЕКСТРАТАЙМ РОЗПОЧАТО!

25 лютого о 19:02 Олександр Снітко Олександр  Снітко
25 лютого о 18:59 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ДРУГИЙ ТАЙМ ЗАВЕРШЕНО!

25 лютого о 18:57 Олександр Снітко Олександр  Снітко
90’ +4

Мудрик пролетів повз м'яч і не зміг прийняти передачу у штрафному майданчику.

25 лютого о 18:55 Олександр Снітко Олександр  Снітко
90’ +2

МОМЕНТ!

Неймовірний момент був у Челсі. Лондонці чотири рази пробили по воротах з близької відстані. Двічі заблокували захисники, двічі класно зіграв Келлехер.

25 лютого о 18:53 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Компенсовано шість хвилин.

90’

Мудрик вийшов на поле замість Джексона.

25 лютого о 18:52 Олександр Снітко Олександр  Снітко
87’

Потрійна заміна у складі Ліверпуля. Замість Гакпо, Робертсона та Мак Аллістера гратимуть Даннс, Цімікас і Макконнел.

25 лютого о 18:50 Олександр Снітко Олександр  Снітко
86’

МОМЕНТ!

Другий момент за одну хвилини не використав Галлахер. Спочатку Джексон втік від захисників, але Конате наздогнав його у штрафному майданчику та не дозволив пробити. Джексон віддав під удар Галлахеру. М'яч після його пострілу пролетів над поперечиною.

25 лютого о 18:48 Олександр Снітко Олександр  Снітко
86’

МОМЕНТ!

Палмер передачею з правого флангу вивів Галлахера сам на сам, але той на зміг переграти голкіпера.

25 лютого о 18:47 Олександр Снітко Олександр  Снітко
84’

Нкунку не встиг замкнути передачу на дальню стійку воріт.

25 лютого о 18:45 Олександр Снітко Олександр  Снітко
82’

Конате попереджений за небезпечний підкат.

25 лютого о 18:43 Олександр Снітко Олександр  Снітко
80’

Гомес пробив з меж штрафного майданчика, голкіпер забрав м'яч до рук.

25 лютого о 18:39 Олександр Снітко Олександр  Снітко
76’

СТІЙКА!

Палмер прострілив у штрафний майданчик, Галлахер у падінні пробив ногою, м'яч влучив у дальню стійку ворті!

25 лютого о 18:37 Олександр Снітко Олександр  Снітко
74’

Кларк на швидкості увійшов до штрафного майданчика, але не зміг віддати передачу на Гакпо. Захисник завадив.

25 лютого о 18:36 Олександр Снітко Олександр  Снітко
73’

Нкунку в останній момент зіграв на перехопленні та завадив Еліотту пробити по воротах з близької відстані.

25 лютого о 18:35 Олександр Снітко Олександр  Снітко
72’

Заміна у складі Ліверпуля. Замість Бредлі на поле вийшов Кларк.

25 лютого о 18:33 Олександр Снітко Олександр  Снітко
70’

Гакпо пробив з меж штрафного майданчика - вище воріт.

25 лютого о 18:32 Олександр Снітко Олександр  Снітко
69’

Після навісу з кутового та скидки на дальню стійку Дісасі не зміг пробити по воротах.

25 лютого о 18:29 Олександр Снітко Олександр  Снітко
66’

Заміна у складі Челсі. Замість Стерлінга гратиме Нкунку.

25 лютого о 18:26 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ГОЛ НЕ ЗАРАХОВАНО!

Головний арбітр пішов переглядати повтор. Ендо був в положенні поза грою. Потрібно визначити, наскільки він вплинув на епізод, аже гравець Ліверпуля заважав Колвіллу. Цим скористився Ван Дейк і виграв позиційну боротьбу

25 лютого о 18:25 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ВАР перевіряє момент...

25 лютого о 18:23 Олександр Снітко Олександр  Снітко
62’

ГОООООООООООООООООООООООЛ!

Робертсон зі штрафного удару виконав навіс з лівого флангу. Ван Дейк виграв верхову боротьбу і пробив у нижній кут воріт!

25 лютого о 18:21 Олександр Снітко Олександр  Снітко
58’

Діаз завдав удару з-за меж штрафного майданчика, але не влучив у ворота.

58’

Еліотт пробив з середньої дистанції - Петровіч відбив.

25 лютого о 18:18 Олександр Снітко Олександр  Снітко
55’

Палмер пробив з-за меж штрафного майданчика - м'яч пролетів повз ворота.

25 лютого о 18:15 Олександр Снітко Олександр  Снітко
52’

Небезпечно було біля воріт Ліверпуля. Але Енцо Фернандес був спиною до воріт та намагався пробити п'ятою з близької відстані. Не вийшло. А поруч були партнери, однак Енцо не помітив їх.

25 лютого о 18:10 Олександр Снітко Олександр  Снітко
46’

На лівому фланзі отримав м'яч Луїс Діас, пройшов уперед прострілив від лицьової лінії, на шляху м'яча опинився Дісасі.

25 лютого о 17:49 Олександр Снітко Олександр  Снітко
45’ +2

Бредлі та Чілвелл після зіткнення біля бокової лінії почали з'ясовувати стосунки та штовхатися. Обидва отримали по жовтій картці.

25 лютого о 17:46 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Компенсовано шість хвилин

44’

Небезпечно!

Ліверпуль провів атаку, під час якої футболісти Бредлі приблизно з 11 метрів намагався поцілити у нижній кут воріт. Удар було заблоковано.

25 лютого о 17:41 Олександр Снітко Олександр  Снітко
40’

СТІЙКА!

Робертсон виконав м'який навіс з лівого флангу, Гакпо пробив головою - м'яч полетів в дальній кут і влучив у стійку воріт.

25 лютого о 17:39 Олександр Снітко Олександр  Снітко
37’

Робертсон виконав класний підкат та не дав Палмеру пробити з близької відстані по воротах.

25 лютого о 17:38 Олександр Снітко Олександр  Снітко
25 лютого о 17:35 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Положення поза грою підтверджено.

25 лютого о 17:34 Олександр Снітко Олександр  Снітко

32’

Челсі провів класну атаку. Палмер зробив передачу на хід Джексону, той увійшов до штрафного майданчика та віддав пас вздовж воріт. Стерлінг переправив м'яч у ворота. Арбітр зафіксував офсайд.

25 лютого о 17:29 Олександр Снітко Олександр  Снітко
28’

Замість Гравенберха на поле вийшов Гомес.

25 лютого о 17:27 Олександр Снітко Олександр  Снітко
24’

Кайседо на фланзі не дістався до м'яча, наступив на ногу Гравенберху, але арбітр не відреагував. Гравець Ліверпуля отримав травму. Його винесли на ношах.

На повторі було помітно, що дуже грубо зіграв Кайседо.

25 лютого о 17:25 Олександр Снітко Олександр  Снітко
25 лютого о 17:22 Олександр Снітко Олександр  Снітко
20’

МОМЕНТ!

Палмер з близької відстані завдав удару, Келлехер дивом відбив! Потім Ендо заблокував добивання від Гюсто.

25 лютого о 17:18 Олександр Снітко Олександр  Снітко
17’

Ще один штрафний з правого флангу у виконанні Ліверпуля. Захисники перервали навісну передачу.

25 лютого о 17:16 Олександр Снітко Олександр  Снітко
15’

Небезпечно!

Дісасі послизнувся на правому фланзі поблизу воріт. Гакпо підхопив м'яч, відпасував на Діаса, той пробив з меж штрафного майданчика - Петровіч в падінні відбив м'яч, який летів в нижній кут воріт.

25 лютого о 17:15 Олександр Снітко Олександр  Снітко
14’

МакАллістер отримав м'яч у центрі поля, наблизився до штрафного майданчика та потужно пробив метрів з двадцяти - Петровіч забрав м'яч до рук.

25 лютого о 17:14 Олександр Снітко Олександр  Снітко
13’

Штрафний удар з лівого флангу не приніс успіху Челсі. Келлехер зіграв на виході та забрав м'яч до рук.

25 лютого о 17:13 Олександр Снітко Олександр  Снітко
12’

Челсі виконав кутовий удар. Голкіпер Ліверпуля кулаками вибив м'яч зі штрафного майданчика.

25 лютого о 17:11 Олександр Снітко Олександр  Снітко
9’

Ще один штрафний удар виконав Ліверпуль, приблизно з тієї ж точки. Пішло закидання на лінію воротарського майданчика, там не дістався м'яча гравець «Челсі», і несподівано з ним на дальній штанзі опинився Конате. Але пролунав свисток. Офсайд у захисника Ліверпуля.

25 лютого о 17:07 Олександр Снітко Олександр  Снітко
6’

Лііверпуль виконав штрафний удар з правого флангу. Захисник Челсі легко впорався з навісом.

25 лютого о 17:06 Олександр Снітко Олександр  Снітко
3’

Поки що гра проходить в повільному темпі. Ліверпуль трохи частіше контролює м'яч.

25 лютого о 0:30 Олександр Снітко Олександр  Снітко

У неділю, 25 лютого, «Челсі» та «Ліверпуль зустрінуться у фіналі Кубка англійської ліги. Поєдинок відбудеться на легендарному стадіоні «Вемблі» у Лондоні. Початок призначено на 17:00.

• Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

«Ліверпуль» є рекордсменом з кількості перемог у турнірі, вигравши дев'ять Кубків англійської ліги, у «Челсі» – п'ять трофеїв.

Цей фінал – чи не єдиний шанс «Челсі» виграти трофей цього сезону. В Англійській прем'єр-лізі Михайло Мудрик і компанія йдуть на 11 місці. «Ліверпуль» на відміну від лондонського клубу веде боротьбу за перше місце в АПЛ. Поки що команда Юргена Клоппа випереджає всіх конкурентів.

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу «Челсі» – «Ліверпуль».