25 лютого о 17:12 Юрій Остроумов Юрій Остроумов

Попереджений Овусу за фол. Та одразу попереджений Юрченко – відкладене покарання, судячи з усього.

25 лютого о 17:10 Юрій Остроумов Юрій Остроумов

Заміна у Металіста 1925: Бичек замість Русина.

25 лютого о 17:08 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
78’

Заміни у Динамо: Царенко замість Буяльського та Шепелев замість Шапаренка.

25 лютого о 17:05 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
75’

ГОООЛ!!!! Ванат – 2:4!!! Нападник Динамо у дотик перевів м'яч у ворота «1925-х» після відскоку сфери від стійкі.

25 лютого о 17:04 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
74’

Відкладене попередження Борячуку за фол против Буяльського.

25 лютого о 17:02 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
73’

ГОООЛ! Овусу – 2:3!!! Юсов з правого флангу знайшов у центрі Овусу, який у дотик перевів м'яч у ціль.

25 лютого о 16:59 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
69’

ГОООЛ!!! Буяльський – 1:3!!! Мозіль парирував м'яч після удару Волошина, але партнери його не підстрахували. Тому Буяльський вдало зіграв на добиванні.

25 лютого о 16:58 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
66’

Динамівці забивають гол у ворота Динамо, але роблять це з положення поза граю. "Чистий" офсайд.

25 лютого о 16:57 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
64’

Схоже, гравці Динамо зловили кураж.

25 лютого о 16:52 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
62’

ГООООЛ! Ванат – 1:2!!! Шапаренко у центрі забрав м'яч у Червака, потім просунувся вперед, знайшов зліва Волошина. Той низом переадресував м'яч на інший фланг на Ваната, який перевів сферу вже у пусті ворота харківців.

25 лютого о 16:51 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
61’

Контрвипад у виконанні гравців Металіста 1925. Русин зліва виконав навіс – без адресата.

25 лютого о 16:49 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
58’

Черговий кутовий для Динамо. Без ударного підсумку.

25 лютого о 16:46 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
55’

Корнер кияни розіграли без загострення у ворот соперників.

25 лютого о 16:45 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
55’

МОМЕНТ! Мозіль парирує удар у виконанні Бражка з-за меж штрафної площини – буде кутовий.

25 лютого о 16:44 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
54’

Гравці Динамо атакують, шукають свій момент, намагаються щось вигадати. Харківці обороняються великими силами.

25 лютого о 16:41 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
51’

МОМЕНТ! На лінії штрафної площини Металіста 1925 впав Ванат. Арбітр нічого не зафіксував, після чого момент ударом завершив Кабаєв – невлучно.

25 лютого о 16:39 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
48’

На матчі присутній голова УАФ Андрій Шевченко. Тим часом, на полі гравці Динамо намагаються тиснути на оборону Металіста 1925.

25 лютого о 16:36 Юрій Остроумов Юрій Остроумов

Заміна у Металіста 1925: Юсов замість Гармаша.

25 лютого о 16:35 Юрій Остроумов Юрій Остроумов

РОЗПОЧАВСЯ ДРУГИЙ ТАЙМ

25 лютого о 16:20 Юрій Остроумов Юрій Остроумов

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАВЕРШЕНО

45’ +1

Попереджений Червак

45’

Додана одна хвилина.

25 лютого о 16:17 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
43’

ГООООЛ! Кабаєв – 1:1!!!! Кияни досягли успіха після чергового корнера. Мозіль спочатку м'яч вибив, але пішло позиційне продовження, але завершилося скиданням Ваната на Кабаєва. Той сильним ударом поставив крапку.

25 лютого о 16:16 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
42’

МОМЕНТ! Мозіль торкнувся м'яча після удару Волошина. Дуже небезпечно.

25 лютого о 16:12 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
38’

МОМЕНТ! Ванат вибіг віч-на-віч з Мозілем. Нападник на зближення не пішов – пробив десь метрів з 15-ти. Голкіпер парирував м'яч ногами.

25 лютого о 16:11 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
36’

Гра трошки заспокоїлася. Напевно, це перед фінальним сплеском у першому таймі.

25 лютого о 16:07 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
33’

Попереджений Шапаренка. За фол у центрі поля.

32’

Ще один кутовий для Динамо. Навіс пішов за межі поля.

25 лютого о 16:04 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
30’

Попереджений Гармаш. Ексгравець Динамо зіграв брудно проти Вівчаренка у центрі поля.

25 лютого о 16:03 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
29’

Киян потрапили у офсайдну пастку, коли намагалися розгорнути чергову масовану атаку на ворота харківців.

25 лютого о 16:00 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
26’

Кутовий у Динамо пройшов без гольового завершення. Але й без загострення взагалі.

25 лютого о 15:59 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
25’

МОМЕНТ! Ванат пробив з гострого кута. М'яч пішов повз площину воріт. Втім, був дотик з боку захисника – Динамо отримало право на кутовий.

25 лютого о 15:58 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
22’

Черговий корнер від гравців Динамо. Харківці відбилися.

25 лютого о 15:57 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
21’

Гравці Динамо тиск посилюють. За останні хвилини вони виконали два розіграші кутових. Небезпечно, але без гольового результату.

25 лютого о 15:52 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
18’

МОМЕНТ! Після навісу зі штрафного головою пробив Михавко. М'яч дивом не залетів під дальню стійку.

25 лютого о 15:51 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
17’

Фарина отримує попередження. За фол проти Кабаєва

25 лютого о 15:48 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
14’

Динамівці перехопили ініціативу. З середньої відстані удар виконав Бражко – невлучно.

25 лютого о 15:46 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
12’

МОМЕНТ! Після навісу від лівого кутового прапорця небезпечно головую пробив Попов – повз площину воріт м'яч пішов за межи поля.

25 лютого о 15:45 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
11’

Кутовий для Динамо

25 лютого о 15:43 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
8’

Гравці Металіста 1925 володіють територіальною ініціативою.

25 лютого о 15:42 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
5’

До речі, колишній гравець Динамо Денис Гармаш свій гол у ворота киян не святкував.

25 лютого о 15:40 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
5’

ГООООЛ! Гармаш! Харківці проводили позиційну атаку без загострення. Але посподіванно м'яч від Борячука перейшов під удар до Гармаша той сходу пробив у лівий верхній кут воріт Динамо.

25 лютого о 15:37 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
2’

Борячук мав можливість вийти на ударну позицію ліворуч цетральної осі – Попов у затяжному підкаті встиг вибити м'яч з-під ніг нападника. Було небезпечно.

24 лютого о 14:47 Юрій Остроумов Юрій Остроумов

У неділю, 25 лютого, відбудеться матч 18-го туру Української Прем'єр-ліги, в якому стосунки з'ясують харківський «Металіст 1925» і «Динамо». Поєдинок пройде в Києві на стадіоні «Динамо» імені Валерія Лобановського. Початок - о 15:30 за київським часом.

• Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

Харківський «Металіст 1925» зимував на 12-й позиції в турнірній таблиці УПЛ. У 17 літньо-осінніх матчах команда набрала 15 очок - 4 перемоги, 3 нічиї, 10 поразок.

Київське «Динамо» за підсумками першої частини сезону в Українській Прем'єр-лізі розташувалося в турнірній таблиці на п'ятому місці. У 14 поєдинках 2023 року команда набрала 28 очок - 9 перемог, 1 нічия, 4 поразок.

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу «Металіст 1925» – «Динамо».