Матч-відповідь не має сенсу. Жіноча збірна України розбила Болгарію

Стиковий матч Ліги націй проходив під диктовку команди Володимира Пятенка

27334
3
facebook.com/uafwomen

Жіноча збірна України з футболу не могла похизуватись результатами власних виступів на груповому етапі Ліги націй УЄФА, оскільки в квартеті дивізіону B за участі Польщі, Сербії та Греції посіла лише третю сходинку. Відповідно до регламенту, була складена зведена таблиця з команд, які залишились на аналогічних місцях серед інших груп, і в підсумку з’ясувалось, що «синьо-жовті» мають грати у стикових матчах, аби не отримати пониження за класом.

У той самий час представниці Болгарії змагались у рамках третього за силою дивізіону проти Косова та Північної Македонії й не здобули прямої перепустки до більш статусної ліги. Але з другої сходинки вони вийшли саме на Україну, проти якої розпочинали вдома двоматчеву дуель.

Що одразу кинулось у вічі, так це рівень організації цієї гри, де на прикладі трансляції ми могли відчути ставлення суперниць до власних перспектив боротись за успіх. Офіційна картинка була надзвичайно низької якості, нестабільною, та ще й позбавлена будь-якого звукового супроводу, що викликало неабияке здивування. А ще нам не показали перший гол збірної України, який та забила на шостій хвилині, коли Андрухів із глибини правого флангу зіграла до штрафного на Кравчук, а та перекинула м’яч над воротарем суперниць.

Гра проходила за повної переваги команди Володимира Пятенка, який нарешті позбавився префіксу «т.в.о.» на свої посаді головного тренера жіночої головної команди країни, тож подвоїти перевагу посеред першого тайму нашим дівчатам також не склало труднощів. Овдійчук на лівому фланзі штрафного скористалась помилковим створенням штучного офсайду від суперниць, після чого її передачу в центр мала достатньо часу завершити Андрухів.

Цей доробок першого тайму заклав неабиякий міцний фундамент для подальшого виступу нашої команди. Після перерви Україна так само тримала м’яч, але спочатку довелось пережити кілька тривожних хвилин. Андрухів на початку тайму зіштовхнулась головами із суперницею в боротьбі, після чого нашу футболістку виносили за межі поля на ношах. Будемо сподіватись, що без серйозних наслідків.

Тим часом Болгарія наче взагалі не виказувала бажання атакувати наші ворота, тож Україні не було надто важко затягнути гру до завершення й уже під завісу, напевно, зняти всі питання в цій дуелі. Два м’ячі залетіли від Глущенко та Котик, тому можна з великою часткою впевненості говорити, що нашому місцю в другому дивізіоні Ліги націй УЄФА нічого не загрожує.

Матч відповідь поміж жіночими збірними України та Болгарії відбудеться 27 лютого, о 15:00, у Анталії.

Жінки. Ліга націй УЄФА. Стикові матчі. Перший матч.

Болгарія – Україна - 0:4

Голи: Кравчук, 6, Андрухів, 25, Глущенко, 83, Котик, 90+5

Попередження: Шаханська, 90+3

Болгарія: Шаханська – Караїванова, Дімітрова, Яніца Іванова, Кефалова – Найденова (Желєва, 69), Петрова (Парапунова, 87), Станкова (Бойчєва, 46) – Димитра Іванова, Адріанова (Караджов, 46), Попадійнова (Петкова, 69).

Україна: Келюшик – Басанська (Деркач, 84), Шматко, Котик, Петрик (Подольська, 74) – Овдійчук, Хімич, Семків (Корсун, 84), Андрухів (Козлова, 52) – Глущенко, Кравчук (Малахова, 74).

Арбітр: Мінка Веккелі (Фінляндія).

Стадіон: «Арена Арда» (Кирджалі, Болгарія).

Удари (у площину): 0 (0) – 13 (9)