Голи: Кравчук, 6, Андрухів, 25, Глущенко, 83, Котик, 90+5

Болгарія: Шаханська – Караїванова, Дімітрова, Яніца Іванова, Кефалова – Найденова (Желєва, 69), Петрова (Парапунова, 87), Станкова (Бойчєва, 46) – Димитра Іванова, Адріанова (Караджов, 46), Попадійнова (Петкова, 69).

Запасні: Ілієва, Караколєва, Дінєва, Расіна, Надєжда Іванова, Атанасова, Сергеєва.

Україна: Келюшик – Басанська (Деркач, 84), Шматко, Котик, Петрик (Подольська, 74) – Овдійчук, Хімич, Семків (Корсун, 84), Андрухів (Козлова, 52) – Глущенко, Кравчук (Малахова, 74).

Запасні: Боклач, Самсон, Молодюк, Вороніна.

Стадіон: «Арена Арда» (Кирджалі, Болгарія).

23 лютого о 17:55 Олександр Снітко Олександр  Снітко

МАТЧ ЗАВЕРШЕНО!

23 лютого о 17:54 Олександр Снітко Олександр  Снітко
90’ +5

ГГГГГГГООООООООООООООЛЛЛЛЛЛЛ! Абсолютно на самоті залишилась Котик на дальній стійці під час подачі штрафного з лівого флангу від Хімич.

23 лютого о 17:50 Олександр Снітко Олександр  Снітко
90’ +3

Шаханська отримала жовту за суперечку з арбітром через кутовий для нашої команди.

23 лютого о 17:47 Олександр Снітко Олександр  Снітко
90’

Наступний потрійний свисток арбітра прозвучить щонайменше через вісім хвилин.

23 лютого о 17:44 Олександр Снітко Олександр  Снітко
87’

Петрову замінили на Парапунову.

87’

Подольська невдало скинула м'яч головою назад на голкіпера, Петкова перехопила, але пробити повз Келюшик не змогла.

23 лютого о 17:41 Олександр Снітко Олександр  Снітко
84’

Корсун гратиме замість Семків.

84’

Деркач вийшла замість Басанської.

23 лютого о 17:40 Олександр Снітко Олександр  Снітко
83’

ГГГГГГГГГОООООООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ! Перехопили м'яч на правому фланзі атаки, після чого Хімич зіграла до штрафного на Глущенко, а та з гострого кута пробила під дальню стійку.

23 лютого о 17:39 Олександр Снітко Олександр  Снітко
80’

Граємо з м'ячем біля чужих воріт, але без моментів.

23 лютого о 17:34 Олександр Снітко Олександр  Снітко
76’

Дімітрова блокувала простріл із правого флангу штрафного від Козлової на кутовий.

23 лютого о 17:32 Олександр Снітко Олександр  Снітко
74’

Малахова дограватиме замість Кравчук.

74’

Подольська вийшла замість Петрик.

23 лютого о 17:29 Олександр Снітко Олександр  Снітко
71’

Семків із правого флангу штрафного вистрілила в ближній кут низом, але Шаханська забрала до рук.

23 лютого о 17:26 Олександр Снітко Олександр  Снітко
71’

Желєва вийшла замість Найденової.

71’

Попадійнову замінили на Петкову.

23 лютого о 17:23 Олександр Снітко Олександр  Снітко
65’

Без подій у нашому матчі цими хвилинами. М'яч у нашої команди.

23 лютого о 17:21 Олександр Снітко Олександр  Снітко
62’

Несильний дальній удар від Глущенко полетів до рук Шаханської.

23 лютого о 17:18 Олександр Снітко Олександр  Снітко
60’

Тримає м'яч Україна в центрі поля без особливого просування.

23 лютого о 17:16 Олександр Снітко Олександр  Снітко
58’

МОМЕНТ! Козлова з правого флангу штрафного пробивала в дальній кут, але Шаханська перевела м'яч на кутовий.

23 лютого о 17:12 Олександр Снітко Олександр  Снітко
55’

Козлова в офсайді під час передачі на правий фланг атаки.

23 лютого о 17:11 Олександр Снітко Олександр  Снітко
54’

Комусь на лаву запасних Болгарії полетіло попередження.

23 лютого о 17:10 Олександр Снітко Олександр  Снітко
52’

Козлова гратиме замість Андрухів.

23 лютого о 17:07 Олександр Снітко Олександр  Снітко
50’

Андрухів на ношах винесли за межі поля.

48’

У Андрухів пошкодження голови за підсумком зіткнення із суперницею на правому фланзі атаки.

23 лютого о 17:05 Олександр Снітко Олександр  Снітко
46’

Станкову замінили Бойчева.

23 лютого о 17:04 Олександр Снітко Олександр  Снітко
46’

Караджов гратиме замість Адріанової.

23 лютого о 17:03 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАТО!

23 лютого о 16:48 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАВЕРШЕНО!

23 лютого о 16:47 Олександр Снітко Олександр  Снітко
44’

Відскочив до лівого кута штрафного м'яч для Овдійчук, але та в дотик пробила над воротами.

23 лютого о 16:45 Олександр Снітко Олександр  Снітко
42’

Шаханська на ближньому куті воротарського перехопила подачу з лівого флангу на Кравчук.

23 лютого о 16:43 Олександр Снітко Олександр  Снітко
40’

Багато помилок від Болгарії в позиційних атаках, тож поки що ми граємо без моментів біля власних воріт.

23 лютого о 16:41 Олександр Снітко Олександр  Снітко
38’

Дімітра не наздогнала передачу на хід до лівого флангу атаки.

23 лютого о 16:40 Олександр Снітко Олександр  Снітко
36’

Келюшик намагались пресингувати на правому фланзі нашого штрафного, але вона вчасно вибила м'яч.

23 лютого о 16:36 Олександр Снітко Олександр  Снітко
33’

Чергові негаразди з трансляцією. Футбол нам не дадуть сьогодні нормально подивитись.

23 лютого о 16:32 Олександр Снітко Олександр  Снітко
31’

Попадійнова отримала передачу на хід до правого флангу штрафного, але прострілити їй не дозволили.

23 лютого о 16:31 Олександр Снітко Олександр  Снітко
29’

Кравчук спробувала пробити з лівого флангу штрафного під ближню стійку, але в площину воріт не поцілила.

23 лютого о 16:29 Олександр Снітко Олександр  Снітко
27’

Українки дають суперницям зайти на власну половину в очікуванні на контратаки.

23 лютого о 16:27 Олександр Снітко Олександр  Снітко
25’

ГГГГГГГГОООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛ! Овдійчук отримала передачу до лівого флангу штрафного, після чого покотила в центр на вільну Андрухів.

23 лютого о 16:25 Олександр Снітко Олександр  Снітко
23’

Офсайд у Глущенко під час передачі на лівий фланг атаки.

23 лютого о 16:24 Олександр Снітко Олександр  Снітко
21’

МОМЕНТ! Котик розіграла штрафний через передачу праворуч, після чого пішла подача на Хімич у центр чужих володінь, та пробила головою, але Шаханська перевела м'яч на кутовий.

23 лютого о 16:22 Олександр Снітко Олександр  Снітко
20’

Фол від Станкової проти Кравчук у центральній зоні перед штрафним.

18’

Адріанова в офсайді майже на центральній лінії під час закидання на хід.

23 лютого о 16:20 Олександр Снітко Олександр  Снітко
16’

Черговий фол проти Хімич у центрі поля.

23 лютого о 16:17 Олександр Снітко Олександр  Снітко
14’

Болгарки перейшли з м'ячем на нашу половину.

23 лютого о 16:15 Олександр Снітко Олександр  Снітко
12’

Навіс від Петрик із правого флангу Шаханська перехопила перед воротарським.

23 лютого о 16:14 Олександр Снітко Олександр  Снітко
10’

Якість трансляції від болгар, звісно, вражає. Камера навіть не встигає за м'ячем, якщо взагалі щось транслює.

23 лютого о 16:12 Олександр Снітко Олександр  Снітко
8’

Позиційні атаки від України через фланги.

23 лютого о 16:11 Олександр Снітко Олександр  Снітко
6’

ГГГГГГГГГГГООООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛ! Кравчук із передачі Андрухів відкрила рахунок, але нам цього не показали.

23 лютого о 16:08 Олександр Снітко Олександр  Снітко
6’

Трансляція з Болгарії трохи зникла.

23 лютого о 16:07 Олександр Снітко Олександр  Снітко
5’

Фол від Найденової в центрі поля проти Хімич.

23 лютого о 16:05 Олександр Снітко Олександр  Снітко
3’

На кутовий перевела м'яч Шматко під час прострілу з правого флангу від Попадійнова.

23 лютого о 16:04 Олександр Снітко Олександр  Снітко
2’

Фол від Петрової проти Хімич на лівому фланзі атаки.

23 лютого о 16:03 Олександр Снітко Олександр  Снітко
1’

Українки одразу опинились під тиском.

23 лютого о 16:02 Олександр Снітко Олександр  Снітко

МАТЧ РОЗПОЧАТО!

23 лютого о 15:06 Олександр Снітко Олександр  Снітко

У п'ятницю, 23-го лютого, відбудеться перший стиковий матч Ліги націй УЄФА, в якому змагатимуться Болгарія та Україна. Матч пройде в Кирджалі (Болгарія), на полі стадіону «Арена Арда», початок о 16:00.

Команда Володимира П'ятенка, тепер уже в ролі повноправного головного тренера, невдало виступила на груповому етапі Ліги B, і тепер може вилетіти в дивізіон нижче. Щоб уникнути цієї долі, українкам, які в групі з Польщею, Сербією і Грецією стали третіми, необхідно обіграти в двоматчевій дуелі болгарок, які виявилися другими в групі з Косово і Північною Македонією.

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу Болгарія – Україна.