| Оновлено 23 лютого 2024, 02:02
7608
5

ПУШИЧ: «Марсель заслужив більше, ніж ми зі своєю опортуністичною грою»

Головний тренер «Шахтаря» коротко прокоментував поразку від «Марселя» у 1/16 фіналу ЛЄ

7608
5
Getty Images/Global Images Ukraine. Маріно Пушич

22 лютого відбувся матч-відповідь 1/16 фіналу Ліги Європи між командами «Марсель» (Франція) та «Шахтар» Донецьк (Україна). Гра завершилася з рахунком 3:1 на користь французького клубу [перший поєдинок – 2:2].

Після завершення зустрічі головний тренер «гірників» Маріно Пушич прокоментував поразку своїх підопічних:

«Ми намагалися, але я мушу сказати, що «Марсель» сьогодні заслужив на перемогу більше, ніж ми зі своєю опортуністичною грою. У них хороші гравці. Ми маємо їх привітати і водночас пишатися нашою європейською кампанією – у Лізі чемпіонів, а також у цих двох іграх.

Зараз уся увага зосереджена на УПЛ та Кубку України, тож нам є за що грати, і я в цьому впевнений. Ми продовжимо рухатися вперед і розвиватися, і ми повернемося», – цитує слова Пушича офіційний сайт УЄФА.

Відео голів та огляд матчу Марсель – Шахтар – 3:1