| Оновлено 22 лютого 2024, 12:38
480
0

Мікель АРТЕТА: «Нам не вистачило агресії»

У першому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів «Арсенал» на виїзді поступився «Порту»

480
0
Getty Images/Global Images Ukraine. Мікель Артета

Увечері 20 лютого у першому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів Арсенал на виїзді мінімально поступився Порту (1:0).

Наставник «канонірів» Мікель Артета підбив підсумки матчу. Деклан Райс зазначив, що все вирішиться в Лондоні.

Мікель Артета, головний тренер Арсенала: «Ми повинні набагато краще контролювати гру. Ми не могли перемогти, тричі втративши м'яч біля чужих воріт. Якщо ви хочете потрапити до чвертьфіналу, то маєте обіграти свого суперника, і це нам доведеться зробити на «Емірейтс».
Ми недостатньо загрожували. Нам не вистачило агресії, особливо з м'ячем у фінальній третині поля. Ми можемо грати краще.

Порту? Я думаю, що ця команда дуже добре організована в обороні, і вони постійно порушують ваш ритм. Є певні речі, які ми повинні робити набагато краще. Ми знаємо, чого чекати».

Деклан Райс, хавбек Арсенала: «При рахунку 0:0 ви дивитеся на годинник і бачите, що пройшло 93 хвилини. Якщо ви не збираєтеся вигравати гру, то не програйте її. У матчі-відповіді нам є за що боротися.

Ви не знаєте чого чекати, тому що це Ліга чемпіонів. Це справжній щиглик по носі, тому що ми поступилися в кінцівці. Але ми знаємо, що робити. Ми не збираємось опускати руки. Йдеться про повернення, відновлення, ігри у Прем'єр-лізі, і ми знову будемо готові до Ліги чемпіонів, не сумнівайтеся.

Гравці «Порту» знають, що роблять. «Порту» - дійсно чесна, працьовита команда з відмінними гравцями. Ми повинні змінити наш підхід до домашнього матчу та віддати йому все.