Петер БОШ: «Напружений матч із Борусією Д. Ми вміємо грати і на виїзді»

У першому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів ПСВ та «Боруссія» Д зіграли внічию

415
0
УЄФА. Петер Бош

Увечері 20 лютого у першому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів ПСВ та «Борусія» Д зіграли внічию (1:1).

Перший матч пройшов у нідерландському Ейндховені на стадіоні «Філіпс». Команди обмінялися голами – у середині першого тайму Доніел Маллен забив у ЛЧ за Боруссію Д своїй колишній команді, а після перерви Люк де Йонг реалізував пенальті.

Тепер на рахунку Люка де Йонга – 9 голів у Лізі чемпіонів за ПСВ, якщо рахувати з групового етапу. Це на один більше, ніж у Рууда ван Ністелроя. Третіми у списку клубних бомбардирів ЛЧ йдуть Арнольд Брюггінк та Філіп Коку, які забили по 5 голів.

Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в в Telegram Sport.ua

Петер Бош, головний тренер ПСВ: «Це була рівна гра. Спочатку у нас були труднощі через їхній пресинг, але нам все ж таки вдалося створити декілька відмінних моментів, особливо Тілльману в першому таймі. Тож було прикро, що ми не вийшли вперед, і особливо тому, що потім ми поступалися в рахунку.

То був дуже напружений матч. Вони нечасто контратакували, і ми контролювали хід матчу, тож у цьому відношенні шкода, що ми не забили другий гол. Я не думаю, що той факт, що це був матч Ліги чемпіонів, дуже вплинув. Все одно має бути почуття розуміння того, що ви маєте робити.

Досі можливо. Цього сезону ми вже показали, що можемо досягати результатів на виїзді. Ви ж бачили, як ми контролювали гру цього вечора, коли володіли м'ячем. Ми зберігали спокій під тиском, ми не вдавалися до довгих передач, грали так, як нам хотілося».

Джої Верман, півзахисник ПСВ: «Я думаю, що другий тайм ми контролювали, принаймні, я мав таке відчуття. І в першому таймі ми мали більше шансів. Тож загалом у нас були найкращі шанси на перемогу».

Грати на позиції шостого номера? З Джерді Схоутеном (попереду) мені позаду приємно грати. Він дуже хороший гравець. Я думаю, що сьогодні з ним, Боскальї та мною ми тримали центральну зону під контролем. У такій конфігурації було багато хорошого футболу.

Нічия 1:1 – непоганий результат. Ми ще маємо шанс, але ми могли б полегшити собі завдання. У деяких моментах ми були надто недбалі. Але для багатьох хлопців це був перший виступ на цьому етапі, й деякі рішення ми зробили в першому таймі. Але я думаю, що після перерви ми діяли набагато краще».

Відеоогляд матчу ПСВ – Боруссія Д – 1:1