Дев'ятка й суперечливий пенальті. ПСВ і Боруссія Д розійшлися миром у ЛЧ

На гол Доніелла Малена після перерви відповів Люк де Йонг

3093
0

Увечері 20 лютого у першому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів ПСВ та «Боруссія» Д зіграли внічию (1:1).

Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

Перший матч пройшов у нідерландському Ейндховені на стадіоні «Філіпс». Команди обмінялися голами.

На 24-й хвилині рахунок було відкрито. Відправивши м'яч точно у дев'ятку, Доніел Мален забив у ЛЧ за Боруссію Д своїй колишній команді.

На 56-й хвилині Люк де Йонг зрівняв рахунок для ПСВ зі спірного пенальті. Арбітр матчу ухвалив відповідальне рішення, зафіксувавши фол Матса Хуммельса, хоча той наполягав, що грав у м'яч.

❗️ ВИДЕО у Telegram: голи у матчі ПСВ і Боруссії Д

Поєдинок у відповідь відбудеться 13 березня в Дортмунді. Правило виїзного голу не діє.