ПСВ – Боруссія Д – 1:1. Скандальний пенальті. Відео голів та огляд матчу

Дивіться відеоогляд першого поєдинку 1/8 фіналу Ліги чемпіонів

2133
2
ПСВ

Увечері 20 лютого у першому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів ПСВ та «Боруссія» Д зіграли внічию (1:1).

Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

Перший матч пройшов у нідерландському Ейндховені на стадіоні «Філіпс». Команди обмінялися голами.

На 24-й хвилині рахунок було відкрито. Відправивши м'яч точно у дев'ятку, Доніел Маллен забив у ЛЧ за Боруссію Д своїй колишній команді.

На 56-й хвилині Люк де Йонг зрівняв рахунок для ПСВ зі спірного пенальті. Арбітр матчу ухвалив відповідальне рішення, зафіксувавши фол Матса Хуммельса, хоча той наполягав, що грав у м'яч.