Шон ДАЙЧ: «Найважче виграти ту гру, яку, на думку всіх, потрібно виграти»

Головний тренер «Евертона» розповів про нічию з «Крістал Пелас»

491
0
Getty Images/Global Images Ukraine. Шон Дайч

Головний тренер англійського «Евертона» Шон Дайч оцінив нічию своєї команди з «Крістал Пелас» (1:1) в матчі 25 туру АПЛ.

«У суперників на трибунах сидить новий тренер, ми всі знаємо, як це часто працює, у них була гострота. В другому таймі вони забили чудовий гол з нічого, і ми дуже добре відповіли на це. Ми вели гру, задавали темп, створювали моменти в загальному. Ми виглядали загрозою під час стандартів, під час яких ми нарешті забили, і я вважаю, що другий тайм був набагато кращим.

Нервова атмосфера? Іноді це менталітет, найважче виграти той бій, який, на думку всіх, потрібно виграти. Ми повинні розвиватися з цим. За мій короткий час тут, а деякі з гравців були тут вже давно, глядачі очікують багато чого, і в другому таймі були ознаки того, що ми зробили те, чого від нас чекають.

Це можна назвати «давайте сміливіше володіти м’ячем, ставити більше питань супернику». Ми пропустили невдалий гол з нашої точки зору, але в другому таймі було багато хорошого. Наш менталітет був ключовим протягом останніх кількох тижнів і буде розвиватися.

Шанси Калверт-Льюїна? Він наполегливо працює над своєю грою, з кожним тижнем він стає сильнішим у ключових сферах. Ввсе, що я хочу зробити – це побачити його в ключових сферах, тому що найважче – це забити в ворота. Він демонструє сильні результати. Перший тайм був невдалим, але другий тайм був набагато кращим.

Апеляція щодо позбавлення очок? Я не знаю дат, ми просто чекаємо. На благо футболу, я думаю, це має бути швидше для всіх. Я не думаю, що хтось хоче, щоб їх тягнули, що б це не було, давайте продовжимо. Однак це не в моїх руках», – сказав Дайч.