Перший офіційний матч у новому році «моряки» проведуть 26 лютого

7265
1
ФК Чорноморець. Роман Григорчук

Одеський «Чорноморець» продовжує підготовку до поновлення сезону в Прем'єр-лізі в рідному місті.

У черговому спарингу підопічні Романа Григорчука зустрічалися з «Інгульцем» із Петрового, який посідає друге місце в Першій лізі.

Нижчі за рангом петрівчани забили двічі в першому таймі після точних ударів Богунова та Квасова з пенальті, а невдовзі після перерви й третій м'яч побував у воротах «моряків», коли забив Козак. Усе, на що спромоглися господарі, – це провести гол престижу зусиллями Бадібанги.

У підсумку 1:3 – поразка підопічних Романа Григорчука. Перший офіційний матч у 2024-му «моряки» проведуть 26 лютого, коли зіграють у гостях із «Оболонню».

Повідомлення прес-служби Чорноморця:

У неділю, 18 лютого, та понеділок, 19 лютого, на НТБ «Чорноморця» у Совіньйоні команда «моряків» провела дві тренувальні гри: з «Інгульцем» (Петрове) – 1:3, та «Південною Пальмірою НГУ» (Одеса) – 1:0.

26 лютого «Чорноморець» розпочне виступи у другій частині чемпіонату України. Матч 19-го туру з «Оболонню» відбудеться у Києві.