Партнер Луніна пропустить наступний матч Ла Ліги через суперечки з арбітром

Едуардо Камавінга отримав п'яту жовту картку в сезоні

1111
1
Getty Images/Global Images Ukraine. Едуардо Камавінга

Півзахисник мадридського «Реала» Едуардо Камавінга не зіграє в матчі 26-го туру чемпіонату Іспанії з «Севільєю» через перебір карток.

У зустрічі з «Райо Вальєкано» (1:1) 21-річний футболіст отримав жовту картку на 61-й хвилині за суперечки з арбітром після падіння Вінісіуса Жуніора у штрафному майданчику суперника.

Для Камавінги це було 5-те попередження в поточному сезоні. Це означає автоматичну дискваліфікацію на наступний матч Ла Ліги.

Також пропустить матч і Дані Карвахаль, вилучений з поля в доданий до другого тайму час після двох попереджень.

Матч із «Севільєю», яка посідає 15-ту сходинку в турнірній таблиці, відбудеться 22 лютого.