2124
1

ВІДЕО. Майстер-клас від Карвахаля, як отримати дві жовті за 2 хвилини

18 лютого «Реал» Мадрид зіграв внічию з «Райо Вальєкано» з рахунком 1:1

18 лютого відбувся матч 25-го туру Ла Ліги між командами «Райо Вальєкано» та «Реал» Мадрид. Гра завершилась із рахунком 1:1.

Український голкіпер королівського клубу Андрій Лунін вийшов у стартовому складі та пропустив гол на 27-й хвилині від Рауля де Томаса, який реалізував пенальті.

Захисник «Реала» Дані Карвахаль розпочав поєдинок на лаві запасних і з'явився на полі на 75-й замість Лукаса Васкеса.

Наприкінці зустрічі Карвахаля було вилучено з поля після того, як отримав дві жовті картки за 2 хвилини.

❗️ ВІДЕО. Майстер-клас від Карвахаля, як отримати дві жовті за 2 хвилини

На 90+3-й Дані побачив перед собою гірчичник за надмірний вияв емоцій у бік рефері. А на 90+5-й жорстко відмахнувся від суперника після його провокацій.

У результаті Дані пропустить наступний поєдинок «Реала» проти «Севільї», який відбудеться 25 лютого на «Сантьяго Бернабеу».