Український воротар знову вийшов у старті «королівського клубу»

3809
3
Getty Images/Global Images Ukraine. Андрій Лунін

Сьогодні, 18 лютого 2024 року, відбувся матч 25-го туру чемпіонату Іспанії між «Райо Вальєкано» та мадридським «Реалом». Гра закінчилася з рахунком 1:1.

Воротар «вершкових» Андрій Лунін вийшов у стартовому складі, для українця це вже шостий поспіль вихід в основі. Лунін пропустив один гол на 27-й хвилині з пенальті.

Після гри авторитетне видання Marca оцінило виступ українського голкіпера.

«Лунін впорався з роботою, якої у нього було небагато у цьому матчі. Єдиною його помилкою була погана передача на початку гри, через яку «Райо» міг вийти вперед.

Він пропустив після удару з пенальті й зробив хороший сейв після удару Альваро наприкінці першого тайму. В другому таймі українець майже не брав участі у грі», – йдеться у виданні.